Zagorzali fani Apple podkochują się w Androidzie

Zagorzali fani Apple podkochują się w Androidzie

Zagorzali fani Apple podkochują się w Androidzie
05.08.2015 20:31

Zagorzali fani sprzętu Apple twierdzą, że nie doskonalszego smartfona od iPhone’a, a zainstalowany na nim system jest idealny. Natomiast konkurencja z Androidem na czele to najgorszy syf, badziewie, które nie powinno mieć racji bytu. Natomiast twórcy popularnego kanału na YouTube udowodnili, że fani Apple tak naprawdę kochają Androida, tylko tego nie okazują.

Oczywiście tą miłość do mobilnego systemu Google czują tylko i wyłącznie, gdy ten założy naprawdę seksowne ciuchy. Panowie z Dit Is Normaal postanowili, że zainstalują Androida na iPhonie i spytają przechodniów o odczucia dotyczące iOS 9. Mogłoby się wydawać, że fani Apple od razu wychwycą system konkurencji i stwierdzą, że brakuje mu do iOS. Co ciekawe, reakcje były zupełnie inne.

Apple Fanboys LOVE Android

Android okazał się systemem ładniejszym z lepiej wyglądającymi ikonkami. Dodatkowo korzystanie z dostępnych opcji jest wygodniejsze, a sam system pozwala na więcej. Mało tego, po pytaniu czy zainstalowany system jest lepszy od Androida, słyszymy, że tak, w końcu to oprogramowanie Apple. Jedna z osób stwierdza, że Apple zawsze jest lepsze. Dowiemy się jeszcze, że nowy iOS (Android) jest lepszy, praktyczniejszy i posiada wiele innowacyjnych nowości. Podsumowując, Android jest amazing tak samo jak system Apple.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)