Zaktualizowana wyszukiwarka Google dla urządzeń BlackBerry

Zaktualizowana wyszukiwarka Google dla urządzeń BlackBerry02.07.2011 17:09
Wojciech Cybulski

Google zaktualizował wyszukiwarkę internetową przeznaczoną dla telefonów BlackBerry z systemem operacyjny BlackBerry OS 6.0.

Posiadacze najnowszych telefonów BlackBerry podczas korzystania z wyszukiwarki Google mają teraz do dyspozycji kilka praktycznych udogodnień. Najważniejszą nowością jest mechanizm autouzupełniania, który uwzględnia w podpowiedziach historię wyszukiwania. Aktywuje się on podczas wprowadzania zapytania i proponuje użytkownikowi różne warianty poszukiwanego hasła. Pojawiła się także opcja „wyszukiwanie lokalne” ułatwiająca znalezienie firm lub instytucji w najbliższym otoczeniu. Właściciele najnowszych urządzeń BlackBerry zyskali ponadto możliwość wyszukiwania grafik z widokiem miniatur i praktycznym powiększaniem na cały ekran. Podczas szukania informacji można także zawęzić wyniki poprzez dodatkowe filtry, które są dostępne po kliknięciu strzałki zlokalizowanej na lewo od pola wyszukiwania.

Zaktualizowana wersja wyszukiwarki Google dla telefonów BlackBerry jest dostępna w 20 wersjach językowych i działa na większości telefonów RIM z systemem BlackBerry OS 6.0.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)