Zakupy na Allegro z One Click Blika: nowa, szybka metoda płatności

Zakupy na Allegro z One Click Blika: nowa, szybka metoda płatności

06.11.2017 12:42

Zakupy na Allegro stały się właśnie wygodniejsze i odczuwalnie szybsze. Uruchomiona została nowa metoda płatności – One Click Blika. Koniec z przepisywaniem kodu, wystarczy mobilna aplikacja banku i potwierdzenie płatności.

Zanim jednak będziemy mogli skorzystać z nowej metody płatności, będziemy musieli wyrazić zgodę na dodanie wybranego sklepu do grona zaufanych poprzez jego zapamiętanie. Po wykonaniu tej czynności, nie będziemy musieli już poświęcać czasu na przepisanie odpowiedniego kodu BLIK podczas płacenia. Teraz autoryzacji dokonamy logując się do aplikacji mobilnej, klikając na przycisk potwierdzenia i wprowadzając kod PIN.

Z nowej metody płatności mogą już korzystać użytkownicy mobilnej aplikacji wybranych banków: BZ WBK, ING, mBank, Millennium oraz PKO. Transakcje One Click dostępne są z poziomu strony internetowej Allegro oraz w aplikacji mobilnej. W płatnościach pośredniczy firma Przelewy24.pl, która pełni funkcję agenta rozliczeniowego.

Dodatkowo osoby kupujące mogą płacić również jednym kliknięciem za pomocą usługi zapamiętanej karty w serwisie. Metoda dostępna jest na smartfonach i komputerach, a jej zaletą jest możliwość skorzystania z procedury reklamacyjnej chargeback.

Pierwsza płatność Blikiem na Allegro może okazać się jeszcze bardziej opłacalna. Ruszyła bowiem promocja, która ma zachęcić do tej metody płatności. Kupujący, którzy po raz pierwszy zapłacą Blikiem na Allegro, otrzymają 20 zł rabatu na kolejne zakupy. Promocja trwa do 30 listopada lub do wyczerpania puli kuponów zakupowych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)