Zaplanuj wycieczkę z Podróże Bing Beta na Windows Phone

Zaplanuj wycieczkę z Podróże Bing Beta na Windows Phone

Zaplanuj wycieczkę z Podróże Bing Beta na Windows Phone
27.01.2014 19:24

Microsoft powoli przenosi swoje sztandarowe aplikacje z Windows 8 (Modern) na Windows Phone 8. Mowa tutaj oczywiście o Pogoda Bing, Wiadomości Bing, Bing Sport czy chociażby Finanse Bing, które na obu systemach zbierają wysokie noty. Dziś w markecie pojawiła się kolejna pozycja, która jest dobrze znana z większych okienek: Podróże Bing.

Obraz

Mobilna wersja aplikacji na smartfony z Windows Phone przedstawia się bardzo okazale. Przemyślany i intuicyjny interface ułatwi poruszanie się po programie. Podróże Bing nie tylko pomogą zaplanować podróż, ale również ułatwią poruszanie się w nowym miejscu, dzięki lokalizacji za pomocą GPSu. W szybki sposób znajdziemy w interesującym nas mieście hotele, restauracje, ciekawe miejsca do zwiedzenia. Sprawdzimy także pogodę, przelicznik walut w danym kraju czy miejsca odwiedzone przez użytkowników aplikacji. Bezpośrednio z telefonu zarezerwujemy hotel, a także sprawdzimy stan połączeń i opóźnień samolotów. Aplikacja posiada wiele ciekawych funkcji, ale jeszcze nie wszystkie elementy występują w polskiej wersji aplikacji (brak chociażby menu pomysły na podróż). Dane pomiędzy wersją na Windows 8 i Windows Phone 8 mogą być synchronizowane poprzez konto Live.

Podróże Bing posiada pełną polską wersję językowej. Dopisek beta sugeruje, iż jest to wczesne wydanie, które będzie otrzymywało kolejne funkcjonalności w przyszłych aktualizacjach. Aplikacja dostępna jest w markecie dla wszystkich użytkowników Windows Phone 8.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)