Zapraszamy do Katowic na finał Intel Extreme Masters 2014!

Zapraszamy do Katowic na finał Intel Extreme Masters 2014!

Zapraszamy do Katowic na finał Intel Extreme Masters 2014!
14.02.2014 18:30, aktualizacja: 21.02.2014 08:58

Odbywający się w zeszłym roku po raz pierwszy w Polsce turniej Intel Extreme Masters przyciągnął do katowickiego Spodka tysiące żądnych wrażeń graczy i fanów e-sportu, a w tym może być tylko lepiej. Za równo miesiąc, w dniach 14-16 marca, będziemy mieli oto do czynienia już z samym światowym finałem Intel Extreme Masters 2014. Do naszego pięknego kraju przyjadą mistrzowie gier komputerowych, aby zmagać się w emocjonujących rozgrywkach o nagrody o łącznej wartości kilkuset tysięcy dolarów. Portal dobreprogramy objął to wielkie wydarzenie patronatem medialnym.

Obraz

Katowicki Spodek ponownie stanie się mekką graczy. Warto przypomnieć, że poprzednią imprezę odwiedziło przeszło 50 tysięcy fanów rozgrywek komputerowych, a ponad 5 milionów osób ze 178 krajów oglądało transmisje internetowe starć. W tym roku z poprzednimi problemami przy wejściu na obiekt organizatorzy postanowili poradzić sobie poprzez wprowadzenie możliwości kupna biletu na dany dzień (40 złotych) lub karnetu na cały weekend (110 złotych). Normalnie jednak wejście dalej jest za darmo, wystarczy po prostu stanąć w kolejce. Opcja płatna jest szczególnie przydatna głównie dla tych, którzy mają zamiar przybyć na finał Intel Extreme Masters 2014 z dalszych zakątków kraju czy nawet świata. Mają pewność, że potem dostaną się do środka.

Pula biletów dostępnych w sprzedaży została ograniczona, ale nasi czytelnicy nie mają się jeszcze co martwić, że nie przeżyją emocji związanych z rozrywkami w StarCrafta II czy League of Legends, a także ominą ich inne ciekawe atrakcje. Już całkiem niebawem będziemy rozdawać wejściówki na finał w Katowicach, więc warto śledzić aktualności.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (42)