Zbliża się infoShare 2013

Zbliża się infoShare 2013

09.04.2013 12:14

infoShare to konferencja poświęcona tematyce szeroko pojętego IT oraz nowym mediom, która od 2007 roku odbywa się w Gdańsku i z roku na rok jest coraz większa. W tym roku organizatorzy iS zapraszają uczestników do centrum AMBEREXPO w dniach 16-17 maja. Wstęp na wydarzenie jest, jak zwykle, bezpłatny — wystarczy zarejestrować się na jego stronie.

Podczas tegorocznej edycji infoShare będzie mowa o nowych technologiach i trendach z dziedziny IT i bezpieczeństwa, o mediach społecznościowych i marketingu w Sieci, o zarządzaniu zespołami i projektami oraz o rynku startupów — zakładaniu, finansowaniu i sukcesach. Na liście prelegentów znalazły się znane nazwiska z Polski i zagranicy. Wystąpią między innymi: Marcin Iwiński z CD Projekt RED, Alan Bird z W3C, Rafał Brzoska z inPostu, Kamil Brzeziński z Agory, Christopher Räthke z Berlin Startup Academy, pracownicy Google, Allegro, Microsoftu oraz młodych projektów, którym udało się osiągnąć sukces.

Obraz

Pierwszy dzień infoShare został podzielony na Ścieżkę główną pod hasłem „Where west meets east” z udziałem prelegentów ze Stanów Zjednoczonych, Europy i Rosji i blok warsztatów. Na ten dzień zaplanowana została także impreza integracyjna na stadionie PGE Arena i 5. Gala Aulerów przyznawanych najbardziej wyróżniającym się startupom w regionie. Drugi dzień Konferencji do warsztaty i trzy ścieżki tematyczne: Tech, Mobile oraz New&SocialMedia. Program konferencji zostanie dopięty na ostatni guzik jeszcze w tym tygodniu.

Wydarzenie jest adresowane do szerokiego grona odbiorców — od profesjonalistów z dziedzin IT i marketingu, przez przedsiębiorców, menedżerów, po studentów zainteresowanych nowymi technologiami.

Portal dobreprogramy objął wydarzenie patronatem medialnym.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)