Zbuduj swój pojazd i dołącz do walki o surowce w TerraTech

Zbuduj swój pojazd i dołącz do walki o surowce w TerraTech

Zbuduj swój pojazd i dołącz do walki o surowce w TerraTech
Karolina Kowasz
24.07.2014 12:19

Zbuduj fantastyczny pojazd z dostępnych bloków, pokonaj swoich wrogów i zbierz elementy pozostałe po ich machinach by z ich pomocą powiększyć swoje dzieło, sprawić by było szybsze i mocniejsze. Tak w skrócie można opisać grę TerraTech studia Payload Studios, która stara się zebrać fundusze na Kickstarterze.

TerraTech Kickstarter trailer

Gracz, z pomocą dostępnych elementów, będzie mógł zbudować niemalże każdy pojazd, jaki przyjdzie mu do głowy. Ciężki czołg wojenny, szybka maszyna zwiadowcza, czy też latający bombowiec może stać się własnością gracza, jeżeli tylko starczy mu wyobraźni i cierpliwości by go zbudować. Kolejne elementy do rozbudowy zdobędzie niszcząc inne machiny. Budowanie zaś jest proste, wystarczy dany element chwycić i przeciągnąć na swoją maszynę.

Najciekawszym elementem rozgrywki są jednak potyczki z innymi właścicielami pojazdów. Siły są wyrównane, ponieważ wszyscy korzystają z takich samych klocków do budowy pojazdów i każdemu zależy na zdobyciu jak najrzadszych surowców. Gracze mogą swoje machiny wyposażyć w armaty, lasery, moździerze i wiele innych broni. Walki są więc zaciekłe, a na polu bitwy dużo się dzieje.

Poza pojazdem, gracz będzie musiał zatroszczyć się także o swoją bazę. Pomiędzy walkami będzie on starał się pozyskać surowce dla macierzystej planety, toteż będzie potrzebował miejsca dla ich przechowywania i wysyłki na Ziemię. Zniszczenie naszej bazy przez innych graczy równa się braku możliwości wypełnienia misji dla Ziemi, więc należy ją chronić za wszelką cenę.

Aby otrzymać grę oraz kod na platformę Steam, który umożliwi wczesny dostęp do produkcji, wystarczy wpłacić 15 funtów (około 80 złotych). Osoby niezdecydowane mogą wcześniej spróbować swoich sił w demie, które można pobrać ze Steama lub IndieDB.

Do końca zbiórki na Kickstarterze pozostały już tylko dwa dni. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie produkcji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)