Zderzenie fenomenów: Power Rangers w Minecrafcie

Zderzenie fenomenów: Power Rangers w Minecrafcie

29.03.2017 13:13, aktual.: 29.03.2017 15:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Minecraft to nie tylko gra. To zjawisko dostępne na praktycznie każdą platformę, w którym ludzie w różnym wieku spędzają długie godziny, bawiąc się lub ucząc. Chcemy tego czy nie, Mighty Morphin Power Rangers to nie tylko serial z lat dziewięćdziesiątych. Fenomen z dzieciństwa wielu z nas wraca na ekrany kin i znów budzi emocje, tym razem dając nadzieję na rozsądnej jakości efekty specjalne.

Obraz

Dwa fenomeny, znane zupełnie różnym pokoleniom ludzi, zostały połączone. Microsoft i Mojang ogłosili, że w Minecrafcie dostępne są skórki dla postaci, bazujące na serialu. To kolejna okazja, by zachęcić młodsze osoby do zainteresowania się odkurzonym starociem i by przyciągnąć je do kin. W pakiecie znajdują się kostiumy bohaterów serialu, a także kilku przeciwników, jak Rita Repulsa, Bulk i Skull.

Obraz

Niestety zderzenie dwóch fenomenów w jednym miejscu rozerwało Minecrafta w innym. Skórki z Power Rangers nie są dostępne na wszystkich platformach. Dostanie je Minecraft dla Windowsa 10, Pocket Edition i wersja konsolowa. To krok wstecz względem ostatnich poprawek, które miały zrównać możliwości różnych wersji Minecrafta.

Ponadto najnowsze wydanie Minecrafta dla urządzeń mobilnych i Windowsa 10 wprowadza nowe komendy, z pomocą których można zmieniać zasady działania świata (/title, /stopsound, /playsound, /clear, /difficulty, /effect, /me, /replaceitem, /spreadplayers, /testfor, /gamerule), bloki poleceń oraz możliwość przewożenia tych bloków wagonikami na duże odległości. Można też zmieniać zasady gry nowymi parametrami (commandblockoutput, sendcommandfeedback, drowningdamage, falldamage, firedamage i pvp). Naprawiono też kilka błędów, których listę można znaleźć na blogu deweloperów.

Co sądzicie o Power Rangers w zupełnie nowym wydaniu? Tęsknicie za potworami, na których było widać suwaki kostiumów, niszczącymi kartonowe miasta?

Power Rangers (2017 Movie) Official Trailer – It’s Morphin Time!

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)