Zgarnij kod rabatowy na zakupy korzystając z mobilnej aplikacji Allegro

Zgarnij kod rabatowy na zakupy korzystając z mobilnej aplikacji Allegro
Redakcja

08.09.2014 13:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Serwis Allegro postanowił zachęcić swoich użytkownik do korzystania z oficjalnej aplikacji mobilnej przygotowanej z myślą o nim. Jak? Trwa właśnie akcja rozdawania kuponów rabatowych za zakupy wykonane przy jej pomocy. Wystarczy zalogować się na konto z użyciem aplikacji na iOS, Androida lub Windows Phone i dokonać zakupu, aby na kolejne zakupy otrzymać kod rabatowy.

Aplikacje mobilne Allegro dla iOS, Windows Phone i Androida
Aplikacje mobilne Allegro dla iOS, Windows Phone i Androida

Uzyskanie kuponu jest bardzo proste. Wystarczy na naszym urządzeniu mobilnym z systemem iOS, Android lub Windows Phone zainstalować aplikację Allegro, a następnie dokonać w niej zakupu. Tutaj pojawia się pewien problem, bo na stronie głównej akcji znajdziemy sprzeczne informacje: z jednej strony główny baner mówi o zakupach za minimum 50 zł, z drugiej dokładne objaśnienie zamieszczone niżej wspomina o „dowolnej kwocie”. Gdy już dokonamy takiego zakupu, na naszym koncie pojawi się kupon rabatowy o wartości 20 zł do wykorzystania na dowolne przyszłe zakupy.

Sama aplikacja mobilna prezentuje się obecnie bardzo okazale i daje dostęp do wszystkich najważniejszych elementów. Za jej pomocą możemy wyszukiwać oferty po słowach kluczowych lub ręcznie wybierając kolejne kategorie przedmiotów. Istnieje także możliwość znajdowania ofert po kodzie kreskowym, który można w łatwy sposób zeskanować po wybraniu odpowiedniej opcji. W aplikacji nie mogło też zabraknąć dostępu do panelu Moje Allegro, w którym po zalogowaniu możemy przejrzeć listę licytowanych, kupionych lub sprzedanych przedmiotów, obserwowanych ofert, zleconych wpłat i komentarzy. Oprócz tradycyjnych ofert od innych użytkowników, program pobiera także te zakwalifikowane do Okazji Allegro, w których można znaleźć przedmioty z ceną obniżoną o kilkadziesiąt procent. Kilka ostatnio przeglądanych ofert zapisywanych jest w historii.

Wspomniana akcja trwać będzie jeszcze przez nieco ponad 10 godzin. Trzeba przyznać, że Allegro ciekawie promuje swoje aplikacje i z chęcią zobaczylibyśmy podobne akcje ze strony innych serwisów oferujących różnego rodzaju produkty. Zachęcamy do sprawdzenia oficjalnej aplikacji najpopularniejszego w Polsce serwisu aukcyjnego. Wersje dla każdej z wiodących platform mobilnych znajdziecie oczywiście w bazie aplikacji naszego serwisu, gdzie możecie je także ocenić i skomentować.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)