Zgarnij więcej pędzli do Affinity Photo i Designera. Możesz też wygrać aparat

Zgarnij więcej pędzli do Affinity Photo i Designera. Możesz też wygrać aparat

Zgarnij więcej pędzli do Affinity Photo i Designera. Możesz też wygrać aparat
08.07.2016 13:24, aktualizacja: 08.07.2016 14:29

Testujesz betę Affinity Designera dla Windowsa? Jeśli nie, to pora zacząć, bo program zapowiada się naprawdę świetnie. Przez najbliższe kilka dni możesz też ściągnąć zestaw dodatkowych pędzli zupełnie za darmo. Pędzle działają z Affinity Photo i Affinity Designerem.

W zestawie znajduje się 16 narzędzi, stworzonych do rysowania ilustracji koncepcyjnych. Przygotował je Paolo Limoncelli z DAUB – renomowanego producenta pędzli do różnych programów do rysowania i ilustracji. Narzędzia DAUB powstają w oparciu o naturalne materiały malarskie.

350179660522612673

Przy okazji przypomnę, że wciąż jest dostępne poprzednie zestawy pędzli, między innymi blender set do rozmazywania, vector set, także zaprojektowane przez DAUB.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Warto zapoznać się też ze skrótami klawiszowymi w programach Affinity, w czym pomoże ściąga.

By zainstalować pędzle wystarczy przeciągnąć je do okna programu Affinity Photo lub Affinity Designer.

Oczywiście takie rzeczy nie dzieją się bez okazji. Pędzle dostajemy w prezencie, bo Affinity Photo dla OS X ma już rok. Program odniósł spory sukces, został wyróżniony przez Apple, był najlepiej sprzedającym się programem dla fotografów w ubiegłym roku w Mac App Store i dostał nagrodę od organizacji Technical Image Press Association.

W ciągu tego roku wydane zostały cztery spore aktualizacje, przynoszące między innymi możliwość tworzenia panoram, która pojawiła się w grudniu, oraz obsługa wtyczek dla Photos. Affinity zapowiada też sporą aktualizację w najbliższych dniach. Warto pamiętać, że niebawem zostanie udostępniona wersja beta Affinity Photo dla Windowsa.

[vimeo=http://vimeo.com/132757806]Urodzinom towarzyszy promocja i konkurs. Affinity Photo można kupić w Mac App Store o 20% taniej niż zwykle przez najbliższe 2 tygodnie. Ponadto każdy może wygrać świetnego Olympusa OM-D E-M5 Mark II, jeśli prześle dalej tego tweeta lub udostępni dalej post na Facebooku. Trzeba to zrobić przed 20 lipca.

Wersję próbną Affinity Photo dla OS X można pobrać z naszej bazy programów. Affinity Designer dostępny jest dla OS X jako trial i Windowsa, jako darmowa beta.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)