Zgodnie z zapowiedziami OneDrive zwiększa pojemność i obniża ceny

Zgodnie z zapowiedziami OneDrive zwiększa pojemność i obniża ceny
Paweł Piskurewicz

17.07.2014 09:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wczoraj informowaliśmy o wprowadzeniu nowych, powiększonych pakietów GB dla subskrybentów Office 365, dziś przyszła pora na koleje zmiany. Zgodnie z zapowiedziami, darmowa pojemność zwiększyła się z dotychczasowych 7 GB do 15, obniżono także ceny dodatkowego miejsca.

Pierwsza ze zmian dotyczy wszystkich. Niezależnie czy dopiero założycie konto, czy też macie je od dawna, darmową podstawą będzie 15 GB. Dotyczy to także posiadaczy starych kont z 25 GB. W ich przypadku do standardowych 15 GB zostaje dodane dodatkowe 10 GB za lojalność.

Obraz
Obraz

OneDrive zrównał się w ten sposób z Dyskiem Google'a, który nowym klientom oferuje również 15 GB. Różnica jest taka, że w usłudze Googla jest to powierzchnia współdzielona z pocztą.

Zmianom uległy także ceny i wielkości pakietów z dodatkowymi GB. Obecnie możemy zakupić 100 GB za 8 zł oraz 200 GB za 16 zł (nieznacznie drożej niż pakiety w Dysku Google'a). Dodatkowo wciąż istnieje możliwość powiększenia pojemności o 3 GB dzięki aplikacji mobilnej (iOS, Android,Windows Phone) oraz do 5 GB za zaproszenie znajomych. Tak więc bez większych wysiłków w OneDrive można uzyskać od 15 do 23 GB na stałe.

Obraz

Gdyby komuś wciąż było mało, jak informuje serwis Microsoft-news.com, Microsoft planuje dodawać dodatkowe 20 GB za korzystanie z usługi Xbox Muzyka (a dokładnie synchronizowanie muzyki za pomocą OneDrive). Nie jest znana dokłada data wprowadzenia tego pakietu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)