.NET Framework 4.8

Strona główna Windows Dodatki Biblioteki i inne dodatki
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

.NET Framework 4.8 (w skrócie .NET) to najnowsza odsłona bezpłatnego zestawu bibliotek programistycznych opracowanych przez Microsoft, która umożliwia pisanie oraz uruchamianie oprogramowania stworzonego na tej platformie.

Pakiet udostępniony został w dwóch wersjach:

  • .NET Framework 4.8 Runtime - odmiana środowiska przeznaczona do uruchamiania aplikacji stworzonych w oparciu o biblioteki .NET
  • .NET Framework 4.8 Developer Pack - wersja przeznaczona dla programistów tworzących oprogramowanie w .NET, najczęściej wykorzystujących środowisko programistyczne Visual Studio

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

szybka i prosta instalacja
brak
ocena użytkownika
10.10.2016 15:43 • Recenzja do wersji 4.6.2

Pakiet bibliotek .NET Framework zawiera wszystko to, co jest potrzebne do uruchamiania aplikacji napisanych przy użyciu tego systemu. Instalacja jak i deinstalacja bezproblemowa. Kilka kliknięć myszką i wszystko zrobione. Update bezproblemowy.