r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

10-cio lecie technologii Flash

Strona główna Aktualności

Jak informowaliśmy, Adobe świętuje 10-cio lecie technologii Flash, która swoimi możliwościami odmieniła oblicze Internetu.

By uczcić tą okazję Adobe uruchomiło specjalną stronę internetową na której można znaleźć krótkie podsumowanie dokonań technologii, dyskusje dziesięciu developerów omawiających jak używali Flasha w przeszłości, do czego używają obecnie i czego spodziewają się po przyszłych wersjach. Natomiast designerzy dyskutują o tym w jak dużym stopniu Flash zmienił ich podejście do multimediów i opowiadają też o swoich początkach.

Całość zamyka konkurs zorganizowany na TheFWA.com mający na celu wyłonić strony internetowe, które były "krokami milowymi" w rozwoju interaktywnych stron internetowych, zaproszenia na e-Seminaria oraz specjalna oferta, mianowicie zakup Adobe Flash Professional 8 lub Studio 8 pozwala na dokupienie za 19.99 USD ośmiu DVD szkoleniowych Total Training for Flash Professional 8 o regularnej cenie 299.99 USD.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.