123 FreeSolitaire 10.0

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

12 różnego rodzaju pasjansów. Niezbędny program dla prawdziwych miłośników przekładania kart. Pozbawiony jest kilku opcji dostępnych w wersji komercyjnej takich jak "undo" (cofnij ruch) czy zapis gry. Mimo jednak braku tych elementów sama rozgrywka jest pełnowartościowa, a brak możliwości cofnięcia ruchu można potraktować jako dodatkową atrakcję w grze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

zestaw 12 ciekawych pasjansów
brak polskiego interfejsu, brak cofania ruchów, długie rozdawanie kart
ocena użytkownika
25.12.2016 16:56 • Recenzja do wersji 10.0

Całkiem ciekawy zestaw 12 pasjansów. Znajdziemy tutaj łatwiejsze i trudniejsze układy, zależy co kto lubi. Ogólnie brakuje tutaj 2 rzeczy: polskiego interfejsu i cofania ruchów (można tylko raz cofnąć). Poza tym jak ktoś zna zasady to ma rozrywkę na wiele wieczorów. Dużych minusów brak, choć ja osobiście przyczepiłbym się do "długiego"rozdawania kart, którego nie można przyspieszyć.