13. edycja Humble Bundle Mobile to między innymi Worms 3 i Hellraid: The Escape

13. edycja Humble Bundle Mobile to między innymi Worms 3 i Hellraid: The Escape

13. edycja Humble Bundle Mobile to między innymi Worms 3 i Hellraid: The Escape
Paweł Piskurewicz
02.06.2015 15:01, aktualizacja: 02.06.2015 16:03

To już 13. edycja znanej serii promocji Humble Bundle z grami mobilnymi, czyli przeznaczonymi na urządzenia z systemem Android. I choć tym razem ilość tytułów nie oszałamia, to jednak warto się im przyjrzeć. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy gier logicznych, strategicznych jak i zręcznościowych.

Obraz

W pakiecie podstawowym, którego cena minimalna wynosi 0,01 dolara otrzymamy trzy tytuły: Timelines: Assault on America Premium, The Ministry of Silly Walksoraz Hellraid: The Escape. Ten ostatni nie bez powodu może się kojarzyć z niedawno porzuconą grą Techlandu. Mobilna wersja ma niewiele wspólnego z tym co mieliśmy ujrzeć na komputerach PC. Tytułowi najbliżej do gatunku gier logicznych. Został on ciepło przyjęty zarówno przez recenzentów jak i graczy. Zagadki oraz mechanizm ich rozwiązywania dopasowano do ekranów dotykowych i specyfiki urządzeń mobilnych. Hellraid: The Escape w Google Play wyceniono na 10 zł, tutaj możecie go nabyć za wspomniane 0,01 dolara.

Humble Bundle Presents: Hellraid: The Escape

Pozostałe dwa tytuły to nawiązujący do skeczu grupy Monty Python The Ministry of Silly Walks oraz gra strategiczna Timelines: Assault on America Premium. Przedstawia ona alternatywną wersję historię, w której Niemcy dokonują bezpośredniej inwazji na Stany Zjednoczone. Po zapłaceniu 3,13 dolara (cena ta może ulec zmianie) odblokujemy kolejne gry, a wśród nich Puzzle Retreat Complete, Worms 3 oraz Twisty Hollow. Wraz z kolejnymi dniami, kolekcja powiększy się o dodatkowe tytuły, a my płacąc raz za dostęp do pakietu rozszerzonego otrzymamy je za darmo. Tradycyjnie nasze środki możemy rozdzielić pomiędzy autorów gier, organizacjami charytatywnymi oraz utrzymujących Humble Bundle.

Nabyte tytuły możemy pobrać w formie plików .apk, bądź też za pomocą specjalnej, mobilnej aplikacji, która pomaga w zarządzaniu posiadanymi grami i nie tylko. Niestety tytuły dostępne w pakietach Humble Bundle nie są tak często aktualizowane jak ich odpowiedniki z Google Play. Pełen spis gier wraz z opisem i filmami znajdziecie na stronie promocji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)