1Password dla Maka i iPhona z okazji nadchodzącej premiery iOS 8

Strona główna Aktualności

O autorze

AgileBits właśnie ogłosiło, że z okazji nadchodzącej darmowej aktualizacji 1Password dla dotychczasowych użytkowników, cena ich popularnego programu, zależnie od wersji, zostanie obniżona o 30 lub 40 procent.

1Password jest programem służącym do generowania losowych haseł i ich zapamiętywania, co pozwala na zebranie w jednym miejscu kluczy dostępu dla wszelkich używanych przez nas stron internetowych. Niezależnie od tego, czy chcemy znaleźć zabezpieczenie dla haseł do wielu kont pocztowych, czy też tak istotnych danych jak informacje o naszych kartach kredytowych, notatek firmowych i innych, aplikacja bez problemu zapamięta je za nas.

Program szczególnie przyda się wszystkim tym, którzy sami już nie pamiętają w jakich serwisach założyli konta, jakie tam mają hasła, czy też osobom notorycznie zapominającym swoich danych ze zwykłego roztrzepania. Zapisywanie kluczy dostępu na karteczkach nie jest zbyt bezpieczne (acz, niestety, nadal bardzo popularne), dlatego warto rozważyć nieco droższą, acz bezpieczniejszą alternatywę.

Aplikację przeznaczoną dla iOS-a (kompatybilne od wersji siódmej) możemy kupić w cenie 8,99 euro. Wersja dla Maca, po obniżeniu ceny, wyniesie nas 30,99 euro.

Twórcy oprogramowania radzą się pospieszyć, gdyż okazja może się skończyć w każdym momencie. Więcej informacji o aplikacji możecie znaleźć na ich stronie.

© dobreprogramy
s