r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

1Weather: Pogoda

Strona główna Android Wiadomości Pogoda

1Weather: Pogoda to aplikacja, która dostarcza informacji o pogodzie. Sprawdzimy w niej zarówno prognozę krótkoterminową, jak też tę przewidywaną na kilkanaście dni.

Galeria programu

Zaletą aplikacji jest jej prostota. Dane pogodowe wyświetlane są w formie kart, opatrzonych dużą czcionką oraz ikonami symbolizującymi aktualny stan pogody. Sprawdzimy na nich temperaturę, siłę wiatru, widoczność, indeks UV, ciśnienie atmosferyczne, dane o wschodzie i zachodzie słońca, a także (rozpisane na kilka dni) prognozy opadów deszczu. Ponadto, program oferuje informacje o pogodzie w perspektywie godzinowej oraz długoterminowej.

Aplikacja bazuje na informacji o lokalizacji urządzenia, automatycznie dostosowując do niej dane pogodowe. Można też podać ręcznie interesującą nas lokalizację. Ponadto, aplikacja dostarcza danych o pogodzie w systemowym pasku powiadomień, można też skorzystać z kilku konfigurowalnych widżetów.

Program oferuje sporo możliwości do wyboru dla użytkowników, którzy lubią popracować nad szatą graficzną używanych aplikacji. Znajdziemy w nim kilkanaście motywów graficznych tła, na którym wyświetlane są dane pogodowe.

Program jest dostępny za darmo, ale wyświetla reklamy. Można je wyłączyć, płacąc ok. 8 zł za wersję premium.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.