1Weather: Pogoda 1Weather: Pogoda 5.0.5.0

Strona główna Android Wiadomości Pogoda
Pobierz program
lub zeskanuj:

1Weather: Pogoda to aplikacja, która dostarcza informacji o pogodzie. Sprawdzimy w niej zarówno prognozę krótkoterminową, jak też tę przewidywaną na kilkanaście dni.

Zaletą aplikacji jest jej prostota. Dane pogodowe wyświetlane są w formie kart, opatrzonych dużą czcionką oraz ikonami symbolizującymi aktualny stan pogody. Sprawdzimy na nich temperaturę, siłę wiatru, widoczność, indeks UV, ciśnienie atmosferyczne, dane o wschodzie i zachodzie słońca, a także (rozpisane na kilka dni) prognozy opadów deszczu. Ponadto, program oferuje informacje o pogodzie w perspektywie godzinowej oraz długoterminowej.

Aplikacja bazuje na informacji o lokalizacji urządzenia, automatycznie dostosowując do niej dane pogodowe. Można też podać ręcznie interesującą nas lokalizację. Ponadto, aplikacja dostarcza danych o pogodzie w systemowym pasku powiadomień, można też skorzystać z kilku konfigurowalnych widżetów.

Program oferuje sporo możliwości do wyboru dla użytkowników, którzy lubią popracować nad szatą graficzną używanych aplikacji. Znajdziemy w nim kilkanaście motywów graficznych tła, na którym wyświetlane są dane pogodowe.

Program jest dostępny za darmo, ale wyświetla reklamy. Można je wyłączyć, płacąc ok. 8 zł za wersję premium.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!