r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

200 albumów muzycznych za darmo w Google Play

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Tydzień temu gigant z Mountain View, po niespełna trzech latach oczekiwania udostępnił Google Music dla Polaków, co podkreśliło wzrost znaczenia naszego kraju w oczach koncernu. Jednak nie był to jedyny ukłon firmy w stronę Polski, gdyż dzisiaj do Warszawy zawitał Eric Schmidt – dyrektor wykonawczy Google, który podczas rozmowy z premierem Donaldem Tuskiem wyraził zainteresowanie uruchomieniem nowoczesnego ośrodka startupów technologicznych w stolicy naszego kraju. Poza dużymi gestami, gigant zdobył się również na mniejszy gest i udostępnił ponad dwieście płyt do pobrania z Google Play.

Wśród udostępnionych za darmo albumów znaleźli się tacy wykonawcy jak James Arthur, Miley Cyrus, Elvis Presley, Shakira, Chris Brown czy Pink. Mamy również Fryderyka Chopina w wykonaniu Rubinsteina czy utwory Jose Carrerasa. Darmowe płyty można znaleźć wpisując w Muzyka Google Play „free songs”. Niestety pomimo udostępnienia albumów za darmo, Google wymaga dodania karty kredytowej czy debetowej do swojego konta. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy i karty nie posiadamy, to niewiele możemy zdziałać i nie posłuchamy wybranych płyt, które są dostępne z dowolnego urządzenia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.