200 tysięcy aplikacji w markecie Windows Phone oraz świąteczne zniżki

200 tysięcy aplikacji w markecie Windows Phone oraz świąteczne zniżki

18.12.2013 18:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Święta Bożego Narodzenia już coraz bliżej, z tej okazji w sklepie dostępna jest ciekawa oferta ze zniżkami na programy i gry. W okazyjnych cenach można nabyć zarówno nowe aplikacje oraz takie, które były dostępne już we wcześniejszych promocjach, chociażby przy okazji cotygodniowej akcji Red Stripe Deals. Warte odnotowania jest także zwiększająca się liczba pozycji w sklepie Windows Phone.

Aktualne obniżki w markecie dotyczą dwunastu aplikacji. Są tutaj w większości znane pozycja jak Rayman Jungle Run, Modern Combat 4, Bejeweled™ LIVE czy Runtastic PRO, ale znajdziemy także mniej popularne (chociażby Sparkle 2). Jeśli ktoś przegapili wcześniejsze promocje na te tytuły, to jest to idealny moment na nadrobienie zaległości. Warto się spieszyć. Pełna oferta dostępna jest pod tym linkiem.

Obraz

Jeśli już mowa o oprogramowaniu, to nie może zabraknąć jeszcze jednej ciekawej informacji. Otóż market Windows Phone przekroczył niedawno granicę 200 tysięcy aplikacji. Microsoft podaje, dziennie wykonywanych jest ponad 12 milionów transakcji. Jak obiecał sam Joe Belfiore, ilość pozycji w sklepie będzie systematycznie rosnąć, zapełniając lukę związaną z brakiem najważniejszych aplikacji. Taka liczba nie robi wrażenia jeśli przypomnimy, że App Store i Google Play mają odpowiednio po milion i ponad 900 tysięcy tytułów w ofercie. Liczba na pewno nie szokuje, a Microsoft zamiast przechwalać się ilością pozycji w Windows Phone Store, powinien prezentować nowe aplikacje, które wyznaczają typowy „niezbędnik” użytkownika urządzenia mobilnego (co zrobiono chociażby przy premierze Instagrama).

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (47)
Zobacz także