213 nagród na 13. urodziny dobrychprogramów – pytanie szóste

213 nagród na 13. urodziny dobrychprogramów – pytanie szóste

213 nagród na 13. urodziny dobrychprogramów – pytanie szóste
Redakcja
13.12.2015 17:00, aktualizacja: 14.12.2015 17:03

Opublikowaliśmy szóste, ostatnie pytanie w urodzinowym konkursie z okazji 13. rocznicy powstania naszego portalu. W puli na zwycięzców czeka aż 213 nagród! Zapraszamy do udzielenia odpowiedzi w ciągu 24 godzin od publikacji. Prawidłowe odpowiedzi poznacie już jutro.

Zasady konkursu są bardzo proste – przez sześć kolejnych dni, od wtorku do niedzieli, będziemy publikować codziennie po jednym pytaniu konkursowym. Pytanie pozostaje dostępne i można na nie odpowiadać do momentu opublikowania kolejnego pytania w dniu następnym. Wszystkie osoby, które wezmą udział w konkursie tj. odpowiedzą na komplet pytań, wezmą udział w losowaniu jednej z 203 nagród. W puli jest 100 dobroprogramowych kubków z limitowanym, urodzinowym nadrukiem, 70 koszulek oraz 33 kurtki przeciwwiatrowe. Ponadto 10 osób, które odpowie prawidłowo na wszystkie pytania, otrzyma zegarek sportowy inkWATCH TRIA Plus ufundowany przez partnera konkursu, firmę Arta Tech.

inkWATCH TRIA Plus

Nowoczesny zegarek sportowy polskiej firmy Arta Tech, idealny go biegania, pieszych wędrówek, jazdy na rowerze i pływania. Będzie wspaniałym prezentem dla tych, którzy poszukują gadżetu motywującego do walki z pustymi kaloriami. W tej roli sprawdzi się dużo lepiej niż smartfon. inkWATCH TRIA Plus wyróżnia się czytelnym wyświetlaczem, funkcją Smart Band i przydatną podczas biegów przełajowych nawigacją z GPS. Pozostaje tylko stworzyć plan treningowy, wyjść z domu, a wyniki przesłać do Endomondo czy Runtastic. Zegarek można obecnie kupić w promocyjnej cenie 499 zł na www.inkwatch.eu.

Obraz

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (122)