r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

5% wadliwych instalacji, 6,9mld USD na badania i rozwój

Strona główna Aktualności

Jak wynika z podsumowania tegorocznego spotkania przedstawicieli Microsoftu z analitykami finansowymi i prasą (organizowanego jak zwykle wraz z końcem roku księgowego), około 5% wszystkich instalacji Windows wiesza się częściej niż dwa razy dziennie - świadczą o tym dane gromadzone i przetwarzane przez usługę ERS. Warto przy tym zauważyć, że - jak pokazuje praktyka - główną przyczyną podobnego zachowania systemu jest zwykle uszkodzona lub źle dobrana bądź skonfigurowana platforma sprzętowa i to właśnie od niej należy rozpocząć diagnostykę podejrzanego zachowania komputera.

Pozostałe rzeczy, na które zwrócił uwagę w swoim artykule The New York Times, to aż 6,9 miliarda dolarów, które Microsoft zamierza przeznaczyć w badania i rozwój technologii w nowym roku księgowym. Pozostałe plany na przyszłość nie rysują się już tak ciekawie, bowiem niepewny stał się los dalszego bezpłatnego dostępu do internetowych aktualizacji produktów Windows i Office. Ponadto, firma zapowiedziała w końcu oficjalnie, że podejmuje konkurencję z Yahoo! i Google.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.