Blog (56)
Komentarze (624)
Recenzje (0)

Nagradzamy najlepszych blogerów października 2015!

@CebulaNagradzamy najlepszych blogerów października 2015!18.11.2015 16:09

Październikowa edycja konkursu Nagradzamy najlepszych blogerów została rozstrzygnięta, ale żeby stało się zadość tradycji zapraszamy do krótkiego podsumowania!

Zasady konkursu były analogiczne jak w poprzednich edycjach. Dla przypomnienia, od 4 do 10 listopada, każdy aktywny bloger (z min. jednym wpisem opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz każdy aktywny czytelnik (min. 30 komentarzy) mógł głosować w plebiscycie na najlepsze wpisy opublikowane na blogu dobrychprogramów w październiku. Wybieraliście po maksymalnie 3 wpisy z miesiąca, w ten sposób powstała lista najlepszych z najlepszych, czyli "finałowa dziesiątka".

Spośród finalistów redakcyjne jury wybierało 5 zwycięskich wpisów, których autorzy otrzymają jedną z atrakcyjnych nagród do wyboru. Tym razem pula nagród wzbogaciła się o dysk SSD 512 GB oraz o drona z kamerą. Pełna lista wygląda więc następująco:

574029

Październik zdominował świetny wpis poświęcony drukowi 3D. Znakomicie podane wskazówki dla potencjalnych adeptów sztuki drukowania przyjęte zostały doskonale. Doskonale przyjęta została również proza człowieka, którego nikt nie jest w stanie zrozumieć ;) Jednak coś zaiskrzyło pomiędzy nim, a czytelnikami... Zainteresowanie wzbudził również wpis poświęcony różnym edycjom okienek. W gusta czytelników trafił również test smartfona - nie wszystko co chińskie jest beznadziejne... W TOP5 znalazł się również kolejny odcinek cyklu poświęconego otwartemu oprogramowaniu w edukacji. Teraz konkretnie, oto lista zwycięskich wpisów:

Pozostałe wpisy wybrane przez Czytelników do pierwszej dziesiątki

O włos od TOP 10 znalazły się Grafika 3D: Blender, cz. V – tryb edycyjny, ćwiczenie „Czołg” (skala67), Takim Cię pamiętam – część 1 (macminik) oraz Udana i przymusowa migracja z Debiana na Xubuntu. Kilka dni doświadcze... (awangardowy).

Pozostaje jeszcze miły obowiązek wskazania zdobywców nagród dodatkowych. Upominki portalu — wylosowaliśmy spośród wszystkich, którzy wzięli udział w losowaniu, wytypowali choć jeden finałowy wpis i nie otrzymali żadnej nagrody. Szczęśliwcami, do których trafią zestawy gadżetów lub kurtki dobroprogramowe, są: dawidd6 i En_der.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy Wam za świetne wpisy i czekamy na więcej! W sprawie wysyłki nagród będziemy kontaktować się drogą mailową (na adresy podane w profilach) w najbliższych dniach. Gratulujemy też autorom wyróżnionych wpisów i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udziału w typowaniu finalistów.

Przypominam, że zostały jeszcze dwa tygodnie by podjąć wyzwanie i powalczyć o tytuł najlepszego blogera listopada. Zachęcamy :)

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)