Blog (40)
Komentarze (806)
Recenzje (3)

Głosujemy na najlepsze wpisy blogowe tego roku!

Strona główna@DocentGłosujemy na najlepsze wpisy blogowe tego roku!
02.11.2013 19:32

Jakiś czas temu Krogulec informował na naszym blogu o wielkiej reaktywacji akcji nagradzania blogerów. Do końca października można było zgłaszać swoje wpisy do udziału w konkursie. Od dzisiaj natomiast na specjalnej podstronie konkursowej możecie głosować na najlepsze wpisy blogowe tego roku. Zwycięzcy każdego miesiąca otrzymają atrakcyjne nagrody!

488760

Na wspomnianej stronie znajduje się lista, gdzie trafiły wszystkie wpisy opublikowane na blogu od stycznia do października i zgłoszone przez autorów do konkursu. Przez kolejne 7 dni, czyli do 8 listopada, będzie można głosować, każdy na maksymalnie trzy wpisy. Aby wyeliminować potencjalne nadużycia wprowadziliśmy tu pewne dodatkowe zasady: głosować mogą tylko aktywni blogerzy (z przynajmniej trzema wpisami opublikowanymi na stronie głównej bloga) oraz aktywni komentatorzy (z przynajmniej setką komentarzy pod wpisami na blogu). Nie trzeba się spieszyć, czasu na przypomnienie sobie wszystkich wpisów jest jeszcze sporo, a nawet już po oddaniu głosu można jeszcze do ostatniej chwili zmienić zdanie. Gorąco zachęcamy do wybrania swoich faworytów, zwłaszcza że nagrody powędrują także do typujących: rozlosujemy je spośród tych, którzy wskazali finałowy wpis.

bEJloTjb

Po zakończeniu pierwszego etapu do przeglądu finalistów przystąpi redakcja, która do 15 listopada wyłoni zwycięski wpis z każdego miesiąca, czyli razem dziesięciu laureatów. Najważniejszą zmianą w stosunku do poprzednio organizowanych konkursów jest możliwość wyboru nagrody przez samych zainteresowanych ;-) W puli na początek znajdą się: konsola Xbox 360, tablet Asus MeMO Pad HD7, smartfon Nokia Lumia 520, dysk SSD Samsung 250GB lub urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Premium XP-600. Nie wykluczamy także przyznawania nagród specjalnych dla pozostałych blogerów, którzy dosłownie otarliby się o nagrody główne. Przyznamy również nagrody pocieszenia w postaci drobnych upominków. Będą to albo dobreprogramowe koszulki w zestawie z gadżetami, albo kurtki, albo oprogramowanie lub gry.

Zapraszamy więc do zabawy nie tylko blogerów, ale wszystkich czytelników :-) Od tej pory identyczną akcję będziemy prowadzić cyklicznie co miesiąc, nagradzając już nie jednego, ale trzech najlepszych blogerów danego miesiąca. Do "urn" zatem i niech wygrają najlepsi! ;-)

Udostępnij:
bEJloTjX