Blog (8)
Komentarze (166)
Recenzje (1)
@EruS10 Password Vault - darmowy menedżer haseł

S10 Password Vault - darmowy menedżer haseł

31.01.2011 21:53, aktualizacja: 01.02.2011 22:52

S10 Password Vault to darmowy menedżer haseł który pozwala na szybkie logowanie za pomocą skrótów klawiaturowych do dowolnej witryny lub programu po podaniu hasła głównego bez potrzeby wpisywania loginu i hasła ręcznie - eliminuje to potrzebę pamiętania masy loginów i haseł do różnych portali/stron internetowych/programów itd.

Co program oferuje: - szyfrowanie wszystkich danych za pomocą algorytmu AES 256-bit - synchronizację pomiędzy komputerami - automatyczny start wraz z systemem - udostępnianie folderów z danymi logowania - automatyczną kopię zapasową - wybór sekwencji logowania - import/eksport danych - szybkie odblokowanie (ustawiamy w opcjach programu ile pierwszych liter hasła głównego wystarczy na odblokowanie programu) - auto-blokadę - wybór konta które ma być użyte do zalogowani na danej stronie/w danych programie - opcję anti-keylogger - generowanie silnych haseł - hierarchię w folderach/kontach - łatwy w użyciu - żadnych zbędnych wtyczek czy toolbarów do przeglądarek - wersję portable - wspiera także opcję przeciągnij-i-upuść - język polski (przedstawione poniżej jak zainstalować) - więcej na stronie producenta

Żeby zainstalować język polski w programie trzeba najpierw ściągnąć ze strony producenta dodatek o nazwie S10 Password Vault Translator a potem plik językowy stąd a następnie: 1. Wyłączamy program (jeśli włączony - ikonka w trayu) 2. Instalujemy S10 Password Vault Translator 3. Po instalacji Translatora naciskamy 2x na plik pl.s10pvt 4. Wyświetla nam się pytanie (Windows Vista oraz 7 z włączonym UAC):

377649

Dajemy "Tak"

5. Pokazuje nam się:

377652

I to już w sumie koniec instalacji spolszczenia - teraz wystarczy nacisnąć Enter oraz uruchomić program.

PS. Z uwagi, że autor programu udostępnia możliwość przetłumaczenia programu na dowolny język - a że nikt nie zrobił polskiego tłumaczenia sam je zrobiłem i właśnie to je udostępniam. PS2. Nowa wersja tłumaczenia - korygująca kilka niedociągnięć

Kilka screenów z programu:

Okno Główne Edycja Konta Opcje Programu Synchronizacja

Żeby nie było spamu w komentarzach który menedżer haseł lepszy - niech każdy używa którego tylko chce i będzie spokój - dla mnie np. właśnie ten jest db a może nawet bdb ;)

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)