Blog (17)
Komentarze (832)
Recenzje (2)

Przetestuj urządzenia Synology i wygraj NASa. Startujemy z konkursem blogowym!

@Kristov_plPrzetestuj urządzenia Synology i wygraj NASa. Startujemy z konkursem blogowym!02.06.2017 16:33

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do konkursu blogowego związanego z marką Synology. Wspólnie z tajwańskim producentem NASów chcielibyśmy Wam przekazać do testów ciekawe urządzenia, które niewątpliwie dadzą Wam wiele frajdy podczas testowania i pokażą, że serwer NAS sprawdzi się nie tylko w zastosowaniach biznesowych ale też w domu jako centrum udostępniania multimediów. Jest o co walczyć, za trzy najlepsze wpisy ich autorzy zostaną nagrodzeni sprzętem Synology. Chętni do testów mogą się zgłaszać po następujące urządzenia:

  • Synology DS216j+ 2 dyski SSD Seagate Nytro 480GB
  • Synology DS216play+ 2 dyski SSD Seagate Nytro 480GB
  • Synology DS416j+ 4 dyski SSD Seagate Nytro 480GB

To jednak nie cały sprzęt, który będzie dostępny do testów. W drodze do redakcji są już inne urządzenia, między innymi routery i bardziej rozbudowane urządzenia NAS.

623921

Zainteresowanych testami tych urządzeń prosimy o kontakt na adres testy@dobreprogramy.pl i wskazanie, czym konkretnie chcielibyście się pobawić. W zgłoszeniu koniecznie podajcie swój Nick na portalu. Sprzęt udostępnimy Wam na dwa tygodnie oczekując, że podzielicie się wrażeniami na łamach prowadzonego u nas bloga. Najciekawsze recenzje będziemy agregować na łamach specjalnego profilu Synology. Do udziału w akcji zachęcamy Wszystkich, nie tylko naszych najbardziej aktywnych blogerów - choć na nich oczywiście też liczymy. Okazji będzie wiele, ponieważ po dwóch tygodniach sprzęt przekażmy kolejnym chętnym.

Akcję rozstrzygniemy pod koniec lipca. Spośród wszystkich uczestników akcji redakcja portalu dobreprogramy wytypuje autorów trzech najciekawszych wpisów. Dla nich zostały przewidziane trzy nagrody w postaci NASów Synology DS216j. Wszyscy uczestnicy, którzy opublikują swoje wpisy na Portalu w ramach Akcji, a także wytypowani przez Redakcję najaktywniejsi komentujący otrzymają nagrody pocieszenia w postaci koszulek lub innych gadżetów.

Czekamy zatem na zgłoszenia, pierwsze urządzenia trafią do Was już w następnym tygodniu!

Na rozgrzewkę zapraszamy do obszernego wpisu command-dosa o małym serwerze do domu lub biura Synology DS216.

Sprzęt
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)