Blog (332)
Komentarze (2.3k)
Recenzje (17)

Nowy Rok świetnie się zaczyna ;) Liczba programów i gier powstałych dla systemu MeeGo 1.2 Harmattan, przekroczyła bowiem właśnie magiczną barierę tysiąca. Przynajmniej tak wynika z bazy serwisu My-MeeGo.com.

Pisałem już o tym w materiale na stronie głównej dobrychprogramów. Nie ma sensu więc się w tym miejscu powtarzać. Warto tylko podkreślić, że My-MeeGo.com to strona z najpełniejszym zbiorem aplikacji i gier dla Nokii N9 i N950. Znajdziecie tam listę faktycznych aplikacji i gier powstałych na MeeGo 1.2 Harmattan, bez śmieci ze sklepu Nokii (czytniki RSS, tapety), za to z pozycjami, które (jeszcze) się tam nie znalazły. Stronę prowadzi Michał Jerz — Polak, twórca My-Symbian.com, od 12 lat pasjonat Nokii, postać — bez cienia przesady — legenda. Gorąco polecam jego zasoby!

402371

Przy tej okazji chciałbym zachęcić Was do podzielenia się listą 10 aplikacji i 5 gier dla Nokii N9 jakie polecacie (używacie). Moje Top 10 aplikacji to: Battery Usage, CloudGPS, File Manager, File Sink, Firefox, FM Radio, Opera Mobile, Remoter, ScreenCapture oraz The Flashlight. Top 5 gier to: Air Attack, GT Racing: Motor Academy, Pinball Fantasies, Radzieckie Jajeczka i World Of Rabbit - The Dig! Wpisujecie w komentarzach swoje typy :)

bETQQBOv

Wpisujcie też jakiej aplikacji najbardziej Wam brakuje. Ja najbardziej wypatruję jakiegoś pakietu, który by umożliwiał edycję dokumentów Worda i Excela, a także obsługi VPN.

Komentarze (47)
bETQQBPr