Blog (359)
Komentarze (15.4k)
Recenzje (37)

Kolejnego wpisu dziś nie będzie i basta, bo przez święta muszę lecieć do miasta. Prezenty, wigilia, zakupów bez liku jest, Ale na życzenia dla Was znajdę chwilę też.

A więc życzę Wam na te święta, Aby buzia była uśmiechnięta. Aby w rodzinnym spędzić je gronie, Aby utrzymać ten czas w tradycyjnym kanonie. Życzę Wam radości, spokoju i uśmiechu, Aby ten czas minął bez nadmiernego pospiechu. Bo cały rok gdzieś ganiamy, I na rodzinę czasu nie mamy.

Wszystkiego Najlepszego!!!
Wszystkiego Najlepszego!!!

Na Sylwestra udanej szampańskiej zabawy, I szczęśliwego Nowego roku bez żadnej obawy. Aby w nowym roku wszystko się udawało, I naszymi komputerami jak najlepiej się układało.

bEUtIWjX

A że na portalu o tematyce IT jesteśmy, Jeszcze kilka słów o komputerach umieśćmy. Aby Wasze kompy się nie zawieszały, I jak najwięcej wolnego Ram'u miały. Aby dyski twarde się nie kończyły, I oczywiście w superszybkie SSD się zamieniły. Aby płyty główne nie padały, Ani karty graficzne się nie przegrzewały.

A tak na koniec drodzy DP czytelnicy, Artykułów jak najlepszych nawałnicy. I to od Blogerów i od Redakcji, I takiej jak dioda kolejnej akcji. Naszym blogerom życzę tematów bez liku, I jak najwięcej komentarzy od czytelników. Moderatorom forumowym życzę zaś, Aby w nowym roku nie pojawiła się żadna waśń.

Oby jak najrzadziej dopadały nas takie sytuacje :)
Oby jak najrzadziej dopadały nas takie sytuacje :)
Komentarze (4)
bEUtIWkT