Blog (59)
Komentarze (261)
Recenzje (1)
@tomekbPrzetestuj sprzęt od Intela, wygraj nagrody!

Przetestuj sprzęt od Intela, wygraj nagrody!

25.03.2013 13:58, aktualizacja: 25.03.2013 17:24

Wspólnie z polskim oddziałem Intela przygotowaliśmy kolejną ciekawą akcję. Chcielibyśmy przekazać Wam do testów wyjątkowe urządzenia, częściowo niedostępne jeszcze na polskim rynku lub dopiero co wprowadzone do dystrybucji. W szczególności, mamy dla Was:

  • dwa miniaturowe desktopy nowej generacji (Next Unit of Computing ) wyposażone w dyski SSD 240 GB, 8GB RAM, kartę WiFi i Windows 8

Ultrabooki konwertowalne:

Smartfony:

Zestawy overclockera i dyski SSD:

  • Intel Core i5 3570k + płyta Intel DZ77GA-70K - 2 zestawy
  • Intel Core i7 3930k + płyta Intel DX79SI + chłodzenie - 1 zestaw
  • Intel SSD 335 240 GB – 2 sztuki
  • Intel SSD 330 180 GB – 2 sztuki
  • Intel SSD 520 120 GB – 2 sztuki

Zainteresowanych testami tych urządzeń prosimy o kontakt na adres testy@dobreprogramy.pl i wskazanie, czym konkretnie chcielibyście się pobawić. Sprzęt udostępnimy Wam na cztery tygodnie oczekując, że podzielicie się wrażeniami na łamach prowadzonego u nas bloga. Najciekawsze recenzje będziemy agregować na łamach specjalnego profilu Intela. Do udziału w akcji zachęcamy Wszystkich, nie tylko naszych najbardziej aktywnych blogerów - choć na nich oczywiście też liczymy. Okazji będzie wiele, ponieważ po czterech tygodniach sprzęt przekażmy kolejnym chętnym.

Akcję rozstrzygniemy po dwóch miesiącach, w pierwszych dniach czerwca. Dla najbardziej aktywnych - zarówno piszących testy, jak i udzielających się w komentarzach - przewidzieliśmy bardzo atrakcyjne nagrody. Rozdamy między innymi smartfon ZTE Grand X IN, koszulki polo, T-shirty oraz kubki Intela, torby podróżne, torby na laptopy oraz nasze koszulki.

Czekamy zatem na zgłoszenia, pierwsze urządzenia trafią do Was już w tym tygodniu!

Sprzęt
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (242)