r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

A Skyrocket Story 1.1

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe

A Skyrocket Story to gra zręcznościowa, wyróżniająca się świetną szatą graficzną. Zadaniem użytkownika jest umiejętnie sterować rakietą i lądować bez usterek na kolejnych planetach.

W grze trafiamy do bajkowej scenerii, a do dyspozycji użytkownika oddano 46 plansz. Na każdej z nich należy poprowadzić rakietę kosmiczną od startu do lądowania na planecie umieszczonej w górnej części ekranu. Sterowanie do łatwych nie należy, bo najpierw trzeba wybrać odpowiedni tor lotu, a następnie idealnie trafić w moment uruchomienia silnika i posłania rakiety w górę. Każda nieudana próba oznacza, że przygodę trzeba zaczynać od początku. Dodatkowo, na kolejnych planszach pojawiają się przeszkody, co utrudnia sterowanie rakietą.

r   e   k   l   a   m   a

Na planszach są też dostępne szklane słoje z zamkniętym listem. Kolekcjonując je, odblokujemy dodatkowe części scenariusza gry. Rozpisano go w formie książki, której kolejne fragmenty poznamy właśnie dzięki zdobywaniu słojów z listami.

Na oprawę graficzną gry składają się odręcznie wykonane rysunki, dostępne w jakości HD. To sprawia, że A Skyrocket Story wyróżnia się na tle innych aplikacji tego typu. Grafika jest ładna dla oka, podobne rozwiązania rzadko widuje się w grach mobilnych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Blackbox, Tower Dash, Photoscape X, pCon.planner i Third Eye – najciekawsze programy tygodnia

8
OPROGRAMOWANIE 28.05.2016 | Anna Rymsza

Zapraszam Was na kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Zbliża się Dzień Dziecka, więc w tym tygodniu zaczniemy od gier. A Skyrocket Story W grze dostaniemy 46 plansz. Na każdej z nich należy poprowadzić rakietę kosmiczną od startu do lądowania na planecie umieszczonej w górnej części ekranu. Sterowanie do łatwych nie należy, bo najpierw trzeba wybrać odpowiedni tor lotu, a następnie idealnie trafić w moment uruchomienia silnika i posłania rakiety w górę. Każda nieudana próba oznacza, że przygodę trzeba zaczynać od początku. Dodatkowo, na kolejnych planszach…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.