A Skyrocket Story A Skyrocket Story 1.1

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

A Skyrocket Story to gra zręcznościowa, wyróżniająca się świetną szatą graficzną. Zadaniem użytkownika jest umiejętnie sterować rakietą i lądować bez usterek na kolejnych planetach.

W grze trafiamy do bajkowej scenerii, a do dyspozycji użytkownika oddano 46 plansz. Na każdej z nich należy poprowadzić rakietę kosmiczną od startu do lądowania na planecie umieszczonej w górnej części ekranu. Sterowanie do łatwych nie należy, bo najpierw trzeba wybrać odpowiedni tor lotu, a następnie idealnie trafić w moment uruchomienia silnika i posłania rakiety w górę. Każda nieudana próba oznacza, że przygodę trzeba zaczynać od początku. Dodatkowo, na kolejnych planszach pojawiają się przeszkody, co utrudnia sterowanie rakietą.

Na planszach są też dostępne szklane słoje z zamkniętym listem. Kolekcjonując je, odblokujemy dodatkowe części scenariusza gry. Rozpisano go w formie książki, której kolejne fragmenty poznamy właśnie dzięki zdobywaniu słojów z listami.

Na oprawę graficzną gry składają się odręcznie wykonane rysunki, dostępne w jakości HD. To sprawia, że A Skyrocket Story wyróżnia się na tle innych aplikacji tego typu. Grafika jest ładna dla oka, podobne rozwiązania rzadko widuje się w grach mobilnych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!