ACID XPress 7.0a Build 73

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SONY ACID XPress to ograniczona funkcjonalnie bezpłatna wersja doskonałego programy do tworzenia muzyki w oparciu o pętle (loops) - krótkie, kilkutaktowe fragmenty dźwiękowe. Fragmenty te mogą być dowolnie łączone, modyfikowane, miksowane itd.

Za pomocą ACID XPress można tworzyć zarówno nowe utwory muzyczne, jak i miksy czy remiksy już istniejących utworów. Program nadaje się także do tworzenia podkładów muzycznych na potrzeby prezentacji czy filmów. Wersja XPress przeznaczona jest dla użytkowników, którzy komponują muzykę amatorsko, jednak posiadają już pewną wiedzę na ten temat.

Obsługa programu, mimo anglojęzycznego interfejsu jest stosunkowo prosta, a udostępniane przez producenta przykłady pozwalają na zapoznanie się z niemałymi (jak na bezpłatne rozwiązanie) możliwościami.

Uwaga!

1. Program jest bezpłatny ale wymaga rejestracji przy pierwszym uruchomieniu.

2. Przykładowe projekty stworzone przy pomocy programu można pobrać na stronie producenta

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

brak plusów bo nie działa
nie odsłuchalem nawet 1 utworu i nakazano mi placić 49 euro
ocena użytkownika
02.02.2014 11:23 • Recenzja do wersji 7.0a Build 73

Znowu naciaganie.Wstyd aby byl lansowany w tym portalu.Sciagnałem. Zarejestrowałem i nie odsluchalem nawet 1 utworu ze swoich zbiorów.Otrzymałem natomiast komunikat :
Track Limit ACID Xpress software is limited to ten tracks. Upgrade to ACID Music Studio software and get unlimited tracks of audio for arranging music. No limits. No constraints. Use as many tracks as your computer can handle. i koniecznosć wykupienia za 49 euro.A program miał byc free.Oszustwo i naciaganie.