ACON5 - gratka dla graczy

Strona główna Aktualności

O autorze

W sobotę rozpoczęła się rejestracja do polskich eliminacji Globalnego Turnieju ACON5. Jest to impreza, dzięki której zmierzyć będą mogli się ze sobą gracze z 20 krajów. Sponsorami imprezy są m. in. tacy potentaci jak: Intel, ATI, Abit, Creative Labs czy LG.

Polskie eliminacje globalnego turnieju ACON5 odbędą się w dniach 14-15 maja w poznańskim Klubie Internetowym e24. Wstępne etapy eliminacji w obu turniejowych grach przeprowadzone zostaną pierwszego dnia imprezy (14 maja). W dniu 15 maja będą się odbywać wyłącznie dalsze etapy rozgrywek oraz walki finałowe.

Stawka jest wysoka. Zwycięzcy turnieju - zdobywca pierwszego miejsca w grze Warcraft III: Frozen Throne oraz zwycięska drużyna Counter-Strike - otrzymują prawo reprezentowania Polski w globalnych finałach ACON5, które odbędą się na początku czerwca w Chinach w starożytnym mieście Xian. Koszt podróży oraz pobytu zwycięzców polskich eliminacji w Chinach pokrywają organizatorzy imprezy. Pula nagród obejmuje również wartościowy sprzęt komputerowy

Wszyscy zainteresowani przyłączeniem się do zabawy powinni zarejestrować się z użyciem formularzy dostępnych w polskiej sekcji strony www.acon5.com. Brak wcześniejszej rejestracji nie zamyka z założenia możliwości udziału w imprezie, ale liczba miejsc jest ograniczona i o ostatecznym udziale decydować będzie kolejność zapisów.

© dobreprogramy
s