LG prezentuje nowe monitory dla graczy na ESPORT NOW

LG prezentuje nowe monitory dla graczy na ESPORT NOW

LG prezentuje nowe monitory dla graczy na ESPORT NOW
27.05.2017 08:54

Właśnie mieliśmy możliwość przyjrzeć się pięciu nowym monitorom LG, które mają wspomóc graczy w zmaganiach na najwyższym poziomie. Premiera została zaplanowana na wieczór przed startem ESPORT NOW 2017 we wrocławskiej Hali Stulecia i przez najbliższy weekend można będzie wspomniane monitory zobaczyć na własne oczy.

Monitory LG z serii GM79G, MP59G i UM69G mają sprawdzić się zarówno w grach, gdzie liczy się czas reakcji i doskonała widoczność, jak i w codziennej pracy. Urządzenia wyróżniają się intuicyjnymi ustawieniami i możliwością dzielenia ekranu.

Obraz

LG 24GM79G to monitor, na którym ruch ma być niesamowicie płynny. Odświeżania ekranu na poziomie 144 Hz nie da się nie docenić. Monitor może korzystać z AMD FreeSync, a w trybie Dynamic Action Sync (DAS Mode) dodatkowo redukuje opóźnienia. Ponadto w trybie FPS monitor może renderować dodatkowy celownik na środku ekranu, zaś tryb Black Stabilizer pozwala zobaczyć więcej w ciemnych scenach. Co ważne, monitor sprawdzi się też w rękach osób mających problemy z odróżnianiem kolorów – może modyfikować wybrane barwy (Color Weakness). Wisienką na torcie jest zawsze dostępny panel z pięcioma przyciskami, pozwalający szybko zmienić tryb pracy monitora. Na model ten postawiły już zespoły Pompa Team, PACT i Izako Boars i korzystają z niego podczas treningów.

W codziennej pracy ten monitor można dostosować do różnych wymagań dzięki możliwości podzielenia ekranu (4 tryby „obraz w obrazie”. Menu ekranowe pozwala zmieniać ustawienia monitora bez dotykania go, można też przypisywać konkretne ustawienia do programów. System Flicker Safe redukuje migotanie i emisję niebieskiego światła, dzięki czemu monitor ma być zdrowszy dla użytkownika.

Obraz

Modele UM69G to propozycja dla graczy, którzy cenią sobie szerszą perspektywę. Zastosowano w nich matryce IPS o przekątnych 29” lub 34” i proporcjach 21:9, doskonale oddające kolory. Monitory są kompatybilne z AMD FreeSync i mają systemy Black Stabilizer i Motion Blur Reduction, która tworzy efekt, jaki można porównać do wyświetlenia 240 klatek filmu na sekundę.

Tu także można zredukować ilośc emitowanego niebieskiego światła (w trybie Reader) i zastosowano LG Flicker Safe. Można także podzielić ekran.

?[img=preview_LG_27MP59G]Monitory LG 24MP59G i 27MP59G łączą w sobie najważniejsze funkcje poszukiwane przez graczy z atrakcyjną ceną. Wyposażono je w Game Mode, AMD FreeSync, Black Stabilizer, Flicker Safe, Reader mode i możliwości dzielenia ekranu. W obu modelach zastosowano matrycę IPS o rozdzielczości Full HD, co zapewnia czysty obraz i żywe, naturalne kolory niezależnie od kąta patrzenia na ekran. Funkcja SUPER Energy Saving pozwala oszczędzić jeszcze więcej energii niż było to możliwe w tradycyjnych monitorach LED i to przy zachowaniu wysokiej jakości obrazu.

Nowe monitory LG będą dostępne w sprzedaży w cenach:

  • LG 24GM79G – 1 299 PLN
  • LG 29UM69G – 1 399 PLN
  • LG 27MP59G – 949 PLN
  • LG 24MP59G – 699 PLN LG
  • 34UM69G – cena zostanie podana wkrótce

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)