Wedel UP! Zagrajmy inaczej na Intel Extreme Masters 2019

Wedel UP! Zagrajmy inaczej na Intel Extreme Masters 2019

Wedel UP! Zagrajmy inaczej na Intel Extreme Masters 2019
Redakcja
18.02.2019 17:18
  1. Wedel ze swoją platformą Wedel UP! po raz drugi dołącza do wystawców IntelExtreme Masters, aby w dniach 22-24 lutego oraz 1-3 marca popularyzować ideę„Zagrajmy inaczej”! Marka dla fanów e-sportu przygotowała czekoladową strefę pełnąatrakcji, które przypomną, że granie to przede wszystkim dobra zabawa.

Na tegoroczną edycję IEM, E. Wedel przygotował dla fanów gamingu 4 dedykowane mapy wFortnite. Prezentują one zupełnie nieoczywiste zasady grania, będące przeciwieństwemreguł obowiązujących w trybie Battle Royal. Jeśli Battle Royale to rywalizacja, wersjaproponowana w strefie Wedel UP! skupia się na kooperacji. Odwiedzający stoisko będąmogli zagrać np. w automat perkusyjny, w którym gracze będą tworzyć swój utwór, escaperoom czy pinball, gdzie uczestnicy będą zjeżdżać na specjalnie przygotowanej rampie. A towszystko w myśl współpracy pomiędzy grającymi. Co więcej, na strefie Wedel UP! zostanąprzygotowane grupowe gry kooperacyjne, których celem będzie dobra zabawa i rozbudzeniejeszcze więcej dziecięcej radości wśród uczestników IEM-u.

Obraz

Na stoisko marka zaprosiła również gości specjalnych, którzy podejmą wyzwanie Wedel UP!i wspólnie z uczestnikami wydarzenia wezmą udział w nietypowych rozgrywkach. Wśródzaproszonych gości znajdą się zawodowi e-sportowcy (m.in. Michu), gamingowi influencerzy– Manoyek, Karolek, JDabrowsky i Pago – oraz inne osoby, związane ze światem e-sportu,jak np. komentatorzy Morgen i Kubik.

To jeszcze nie wszystko! Marka E. Wedel dla uczestników IEM-u przygotowała konkursy znagrodami, wspólne rozgrywki z influencerami, a także maszynę vendingową zczekoladowym Tetrisem. Na stoisku Wedel UP! dominować będzie dobra zabawa iczekolada w niecodziennej odsłonie – i tym razem Maestro Czekolady E. Wedel przygotowałspecjalne, tematyczne rzeźby z kilkuset kilogramów wedlowskiej czekolady, które uczestnicywydarzenia będą mogli wspólnie zjeść w dwie niedziele wydarzenia.

Rok temu zauważyliśmy, że E. Wedel ma szansę przebić balon presji i przywrócić wgraczach dziecięcą radość. Pierwszym krokiem w tym kierunku był nasz udział w IntelExtreme Masters, a później na Poznań Game Arena. Reakcje osób, które odwiedziływedlowską strefę podczas tych wydarzeń utwierdziły nas w przekonaniu, że w świecie e-sportu jest miejsce dla takiego „gracza” jak E. Wedel. Wyróżniamy się na tle innych marek izamiast podejścia „Level Up”, czyli zdobywania kolejnych poziomów, proponujemy „WedelUP!”, czyli więcej zabawy i radości, wracając w swojej filozofii do korzeni grania.–Dominika Igielińska, Koordynator Komunikacji Marketingowej w LOTTE Wedel.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)