ADATA wprowadza moduły DDR4 o pojemności 32GB

Strona główna Aktualności
ADATA DDR4-2666 o pojemnośći 32GB (fot. Materiały prasowe)
ADATA DDR4-2666 o pojemnośći 32GB (fot. Materiały prasowe)

O autorze

Jak do tej pory wybierając RAM marki ADATA, mogliśmy zaopatrzyć się w kości o maksymalnej pojemności 16 GB. Producent dokłada teraz dwa razy większy wariant 32 GB zarówno dla U-DIMM jak i SO-DIMM.

Coś innego po ostatnich prezentacjach, kiedy głównie mieliśmy nośniki spod znaku ADATA. Jak na razie mowa tylko o jednej propozycji 32GB. Z czasem zapewne pojawi się więcej modułów DDR4 o tak dużej pojemności. Fani RGB czy gamingu, albo po prostu bardzo szybkich kości obejdą się smakiem. Producent deklaruje, że RAM nie będzie sprawiał problemu ani na platformie Intela, ani AMD.

Zwykły RAM, ale bardzo duża pojemność

Proponowane teraz przez ADATA rozwiązanie poza pojemnością 32GB na moduł, charakteryzuje się też taktowaniem 2666 MHz i późnieniami CL 19-19-19. Oferowane będą w wariancie dla komputerów stacjonarnych i laptopów. To najzwyklejsze kości bez jakiejś chwytliwej nazwy handlowej. Po prostu ADATA DDR4-2666 U-DIMM i ADATA DDR4-2666 SO-DIMM.

W tej samej linii dostępne są już pamięci o pojemności 4GB, 8GB i 16GB. Wkrótce dołączy wariant 32GB, choć producent w swoich informacjach nie podał dokładnego czasu debiutu rynkowego nowego produktu. Nie znamy też sugerowanych cen. Wiadomo, że RAM będzie objęty dożywotnią gwarancja producenta.

© dobreprogramy
s