AVG LinkScanner dostępny po polsku

Strona główna Aktualności

O autorze

Miesiąc po wydaniu bezpłatnego narzędzia LinkScanner firma AVG opublikowała również jego polską wersję.

AVG LinkScanner sprawdza stronę internetową znajdującą się pod danym linkiem lub adresem internetowym wpisanym w przeglądarkę i analizuje, czy strona ukrywa zagrożenie. Jeśli tak, program powstrzymuje użytkownika przed pobraniem danej strony. AVG LinkScanner sprawdza również wyniki wyszukiwania w Google, Yahoo! oraz MSN. Ponadto narzędzie skanuje wszystkie zakładki oraz linki zawarte w wiadomościach przesyłanych przez komunikatory czy e-maile, zanim użytkownik zdecyduje się je otworzyć.

LinkScanner to nie nowość, to komponent znany od jakiegoś czasu zarówno z komercyjnego AVG Anti-Virus 8.5, jak i bezpłatnej wersji AVG Anti-Virus Free Edition 8.5. Posiadacze jednego z tych progamów nie muszą instalować więc narzędzia LinkScanner. Dzięki oddzielnemu wydaniu można jednak korzystać z oferowanych przez narzędzie zabezpieczeń bez konieczności posiadania bardziej kompleksowych programów AVG, np. korzystając z oprogramowania antywirusowego innego producenta.

Polską wersję AVG LinkScanner 8.5.295 można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Inne programy zabezpieczające.

© dobreprogramy

Komentarze