reklama

AVG LinkScanner dostępny po polsku

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Miesiąc po wydaniu bezpłatnego narzędzia LinkScanner firma AVG opublikowała również jego polską wersję.

AVG LinkScanner sprawdza stronę internetową znajdującą się pod danym linkiem lub adresem internetowym wpisanym w przeglądarkę i analizuje, czy strona ukrywa zagrożenie. Jeśli tak, program powstrzymuje użytkownika przed pobraniem danej strony. AVG LinkScanner sprawdza również wyniki wyszukiwania w Google, Yahoo! oraz MSN. Ponadto narzędzie skanuje wszystkie zakładki oraz linki zawarte w wiadomościach przesyłanych przez komunikatory czy e-maile, zanim użytkownik zdecyduje się je otworzyć.

LinkScanner to nie nowość, to komponent znany od jakiegoś czasu zarówno z komercyjnego AVG Anti-Virus 8.5, jak i bezpłatnej wersji AVG Anti-Virus Free Edition 8.5. Posiadacze jednego z tych progamów nie muszą instalować więc narzędzia LinkScanner. Dzięki oddzielnemu wydaniu można jednak korzystać z oferowanych przez narzędzie zabezpieczeń bez konieczności posiadania bardziej kompleksowych programów AVG, np. korzystając z oprogramowania antywirusowego innego producenta.

Polską wersję AVG LinkScanner 8.5.295 można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Inne programy zabezpieczające.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało