r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AVG LinkScanner dostępny po polsku

Strona główna Aktualności

Miesiąc po wydaniu bezpłatnego narzędzia LinkScanner firma AVG opublikowała również jego polską wersję.

AVG LinkScanner sprawdza stronę internetową znajdującą się pod danym linkiem lub adresem internetowym wpisanym w przeglądarkę i analizuje, czy strona ukrywa zagrożenie. Jeśli tak, program powstrzymuje użytkownika przed pobraniem danej strony. AVG LinkScanner sprawdza również wyniki wyszukiwania w Google, Yahoo! oraz MSN. Ponadto narzędzie skanuje wszystkie zakładki oraz linki zawarte w wiadomościach przesyłanych przez komunikatory czy e-maile, zanim użytkownik zdecyduje się je otworzyć.

LinkScanner to nie nowość, to komponent znany od jakiegoś czasu zarówno z komercyjnego AVG Anti-Virus 8.5, jak i bezpłatnej wersji AVG Anti-Virus Free Edition 8.5. Posiadacze jednego z tych progamów nie muszą instalować więc narzędzia LinkScanner. Dzięki oddzielnemu wydaniu można jednak korzystać z oferowanych przez narzędzie zabezpieczeń bez konieczności posiadania bardziej kompleksowych programów AVG, np. korzystając z oprogramowania antywirusowego innego producenta.

Polską wersję AVG LinkScanner 8.5.295 można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Inne programy zabezpieczające.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.