Darmowy antywirus Kaspersky Free od teraz dostępny po polsku

Darmowy antywirus Kaspersky Free od teraz dostępny po polsku

Darmowy antywirus Kaspersky Free od teraz dostępny po polsku
Oskar Ziomek
02.02.2018 11:13

Od czasu premiery darmowego antywirusa Kaspersky Free, w ubiegłym tygodniu minęło dokładnie pół roku. Aplikacja cieszy się dobrymi opiniami i sporym zainteresowaniem – tylko za pośrednictwem naszego serwisu pobrana została jak dotąd ponad 26 tysięcy razy. Teraz argumentów, by sięgnąć po program będzie jeszcze więcej, bowiem udostępniona została właśnie jego polska wersja językowa.

Kaspersky Free to prosty program antywirusowy. Otrzymujemy tu skaner plików, stron i poczty elektronicznej. Wyszukiwanie zagrożeń może przebiegać na jeden z kilku sposobów, można także ustawić jego harmonogram. Nie znajdziemy tu natomiast kontroli rodzicielskiej czy dodatkowej ochrony pod kątem finansów, ale mamy w końcu do czynienia z programem darmowym.

Obraz

Warto odnotować, że w aplikacji nie ma reklam. Są natomiast automatyczne aktualizacje, kwarantanna oraz skanowanie zewnętrznych nośników pamięci. Ochrona wykorzystuje między innymi uczenie maszynowe bazujące na danych zbieranych od pozostałych użytkowników aplikacji. Nic nie można również zarzucić logicznie rozplanowanemu interfejsowi.

Kaspersky Free nie ma być konkurencją dla płatnych aplikacji związanych z ochroną. Twórcy informują wprost, że do pełnej ochrony konieczne jest zainwestowanie w jeden z bardziej rozbudowanych pakietów. Darmowy antywirus ma być natomiast dobry w tym, co oferuje. Kasperksy Free w polskiej wersji językowej jest już dostępny do pobrania za pośrednictwem naszego katalogu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (127)