AVS Image Converter AVS Image Converter 5.2.6.306

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki i konwertery projektów
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AVS Image Converter to prosty w użyciu i szybki konwerter grafiki, obrazków i zdjęć, obsługujący wszystkie najważniejsze formaty i jednocześnie posiadający atrakcyjny interfejs użytkownika, dostępny również w polskiej wersji językowej.

Program od pierwszego spojrzenia robi pozytywne wrażenie, oferując sporo opcji widocznych tuż po uruchomieniu i dostępnych za pośrednictwem zaledwie jednego lub kilku kliknięć myszą. Wśród formatów, do których możemy dokonywać konwersji znajdują się JPEG, PDF, GIF, PNG, TIFF, BMP, TGA i RAS, zaś wśród formatów odczytywanych przez aplikacje odnaleźć można w zasadzie wszystkie najważniejsze i najczęściej spotykane formaty zdjęć i grafik.

Obsługa aplikacji jest naprawdę prosta i w swojej najbardziej podstawowej formie sprowadza się do wybrania plików do konwersji (możemy jednocześnie przetworzyć w zasadzie dowolną ilość grafik), formatu wyjściowego i kliknięcia odpowiedniego przycisku. Osoby poszukujące konkretnych funkcji lub bardziej zaawansowanych opcji również je tutaj odnajdą, zarówno w zakładce konwersji, jak i w prostym, ale funkcjonalnym edytorze, w którym można dokonywać podstawowych korekt. Możliwe jest także dodanie własnego znaku wodnego.

Uwaga!

  • Wersja testowa aplikacji jest w pełni funkcjonalna, ale umieszcza znak wodny producenta na plikach wynikowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!