r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AVS Photo Editor 2.3.6.152

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

AVS Photo Editor to oprogramowanie graficzne dedykowane fotografom, które umożliwia selekcjonowanie, katalogowanie oraz obróbkę zdjęć cyfrowych. Oferuje ono wszystkie niezbędne funkcje, obejmujące narzędzia do edycji fotografii, a także ich wygodnego importu z różnych źródeł - w tym aparatów cyfrowych.

Galeria programu

Narzędzie już na pierwszy rzut oka łudząco przypomina niekwestionowanego lidera wśród oprogramowania dla profesjonalnych fotografów Adobe Photoshop Lightroom. Niestety nie dorównuje mu funkcjonalnością, jednak z powodzeniem wykorzystywane może być do zaawansowanej obróbki zdjęć cyfrowych. Stworzone ono zostało z myślą o pracy z grafiką wysokiej jakości, oferując opcje, z pomocą których wygodnie wykadrujemy fotografie, obrócimy o zadany kąt czy przytniemy do żądanych rozmiarów.

Na tym oczywiście funkcjonalność AVS Photo Editor się nie kończy. Program oferuje szereg funkcji do katalogowania zaimportowanych zdjęć, a także ich zaawansowanej obróbki. Wśród tych ostatnich znajdziemy narzędzia do zarządzania kolorami, jasnością, kontrastem, saturacją, cieniami itp. Wszystkie one posłużyć mogą do edycji grafiki w wielu najpopularniejszych formatach, jednak najbardziej przydadzą się podczas modyfikowania i konwersji plików RAW, które program oczywiście obsługuje.

AVS Photo Editor obejmuje również zestaw filtrów, które mogą być przez użytkownika dowolnie stosowane na fotografiach i pozwalają dodatkowo uatrakcyjnić efekt wyjściowy. Udogodnieniem dla użytkownika jest możliwość zapisywania oraz późniejszego wykorzystania tzw. presetów, zawierających ustawienia poszczególnych atrybutów graficznych - takich jak balans bieli, korekcja tonów, jasność i kontrast, balans kolorów oraz wielu innych. Z pomocą tego narzędzia nałożymy na nasze zdjęcia znaki wodne, umożliwiające ich zabezpieczenie przed niepowołanym wykorzystaniem lub kopiowaniem przez osoby trzecie.

Obsługiwane formaty

  1. wejściowe: BMP, ICO, WMF, EMF, JPEG, JPG, GIF, PNG, TIF, TIFF, EXIF, PCX, TGA, RAS, CRW, CR2, RAF, DNG, MEF, NEF, ORF, ARW
  2. wyjściowe: BMP, WMF, EMF, JPG, GIF, PNG, TIFF, EXIF, PCX, TGA, RAS
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
andrzejjajko   7 #2 02.05.2015 15:19

@fabulist (niezalogowany): nie widziałem wersji po polsku wogóle ale pisałem do nich to może zrobią wersje polską

  #1 29.01.2014 16:23

Program jest po polsku

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.