Action Blocks Action Blocks 1.2.334662909

Strona główna Android Personalizacja Inne programy do personalizacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

Action Blocks to darmowe narzędzie wykorzystujące Asystenta Google, dzięki któremu możemy zyskać łatwy i szybki dostęp do rozmaitych akcji z poziomu głównego ekranu naszego smartfona z Androidem.

Jak to działa?

Program umożliwia skonfigurowanie rutynowych działań, które aktywujemy za pomocą jednego przycisku. Action Blocks pozwoli nam więc na natychmiastowe wybranie numeru danej osoby, wykonanie zdjęcia czy też zyskanie dostępu do określonych plików. Nie będziemy musieli przeklikywać wielu ekranów, by nawiązać połączenie, przejrzeć wiadomości czy też sprawdzić pogodę.

Dla kogo jest ten program?

Action Blocks może okazać się również idealną propozycją dla mniej doświadczonych użytkowników (np. seniorów lub osób zmagających się z różnego rodzaju chorobami, takimi jak autyzm, demencja, zespół Downa i wiele innych), bowiem dzięki tej aplikacji sprawimy, że korzystanie z podstawowych funkcji telefonu będzie znacznie prostsze.

Za darmo

Warto mieć na uwadze fakt, że Action Blocks jest dostępny do pobrania bezpłatnie. W programie nie znajdziemy żadnych reklam ani mikropłatności. Wszystkie opcje są dostępne zupełnie za darmo.

Najważniejsze cechy:

  • najważniejsze funkcje smartfona na głównym ekranie
  • prosta konfiguracja
  • łatwy i szybki dostęp do najważniejszych numerów, wiadomości i nie tylko
  • korzystanie z telefonu nigdy nie było takie proste
  • zupełnie za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!