Active@ Password Changer Active@ Password Changer 10.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Active@ Password Changer to program, dzięki któremu będziemy mogli zresetować hasło administratora lub użytkownika systemu operacyjnego Windows w przypadku, gdy hasło zostało zapomniane przez użytkownika bądź utracone w rozmaitych okolicznościach.

W związku z powyższym, za sprawą Active@ Password Changer oszczędzimy mnóstwo czasu, gdyż zalogujemy się korzystając z nowego hasła na komputer z popularnymi "okienkami" bez konieczności instalowania systemu od nowa. Narzędzie pozwala zalogować się na konto administratora lub użytkownika za pomocą pustego hasła.

Active@ Password Changer współpracuje z domowymi, jak i serwerowymi wersjami "okienek", takimi jak: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP i Windows 2000 oraz Windows Server 2000, 2003, 2008, 2012 i 2016. Narzędzie jest kompatybilne z następującymi wersjami DOS-a: MS-DOS, PC-DOS, DR-DOS, FreeDOS i OpenDOS.

Warto dodać, że Active@ Password Changer można uruchomić za pomocą uprzednio przygotowanej, bootowalnej płyty CD, pamięci masowej komunikującej się z pecetem za pośrednictwem złącza USB lub dyskietki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!