AdBlocker Ultimate dla Firefoksa 2.31

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

AdBlocker Ultimate to lekkie i skuteczne rozszerzenie dla przeglądarki Firefox, które pozwala blokować na stronach internetowych wszelakiego rodzaju uciążliwe i niebezpieczne komponenty.

Po zainstalowaniu plugin dostępny jest w górnej części okna przeglądarki w formie niewielkiej ikonki, która informuje nas podczas surfowania w Internecie o ilości składników zablokowanych na danej witrynie. W większości przypadków AdBlocker Ultimate sprawdza się bardzo dobrze tuż po instalacji i nie jest wymagana jego konfiguracja, jednak użytkownicy chcący spersonalizować narzędzie do własnych upodobań znajdą kilka prostych funkcji. Mowa o wbudowanej liście filtrów (możliwych do rozszerzenia) czy o zestawieniu tzw. białych domen, na których rozszerzenie jest dezaktywowane.

AdBlocker Ultimate pozwala blokować wszelakie komponenty stanowiące potencjalne zagrożenie dla użytkownika – m.in. śledzące jego poczynania w Sieci. Plugin uniemożliwia również otworzenie w przeglądarce adresów, które znane są z rozpowszechniania szkodliwego oprogramowania oraz blokuje irytujące reklamy, które skutecznie przeszkadzają w przeglądaniu ulubionych treści.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
juta   19 #3 17.04.2018 07:53

Dodatek ciekawy ale dla mnie póki co uBlocka Origin nie przebił.

korkodyl   8 #2 09.04.2018 14:44

AdblockPlus i odpowiednie filtry robią swoją robotę. Nie widzę zalet innych blokerów.

p19koz   10 #1 09.04.2018 11:47

Jeśli po użyciu tego dodatku Wasza strona wygląda, jak na załączonym zrzucie ekranu, to raczej słaba reklama w/w "wynalazku"