r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe After Effects CC 2018

Strona główna Mac Multimedia Tworzenie i edycja filmów

Adobe to jedno z najlepszych, profesjonalnych narzędzi, przeznaczonych do tworzenia efektów specjalnych w filmach i animacji. Od niedawna towarzyszy mu moduł Character Animator, który pozwala łatwo animować przygotowane wcześniej, wektorowe postacie.

Program został wyposażony w narzędzia, które w połączeniu z setkami efektów i wtyczek dają praktycznie nieograniczone możliwości, jeżeli chodzi o modyfikacje barw, dodawanie dodatkowych elementów, montaż, czy renderowanie efektów specjalnych na filmach. Możliwości program ogranicza tylko wyobraźnia użytkownika.

After Effectsa można z powodzeniem wykorzystywać do tworzenia wskaźników i napisów, poprawy kolorytu filmów, podkładania elementów do materiałów nagranych na egreenscreenie, usuwania fragmentów obrazu, renderowania efektów wolumetrycznych czy składania całych czołówek do programów bądź animacji. Kolejną zaletą edytora After Effects jest integracja z innymi produktami firmy Adobe, w tym Illustrator, Photoshop, Premiere Pro, Encore, oraz firm trzecich.

Uwaga!

1. Wersja testowa dostępna jest tylko w angielskiej wersji językowej.

2. Pobieranie programu odbywa się za pośrednictwem menedżera pobierania Adobe i wymaga założenia konta w usłudze Creative Cloud.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Przyszłość filmów animowanych: Homer Simpson na żywo dzięki programom Adobe

8
16.05.2016  •  Anna Rymsza

Czy można emitować film animowany na żywo? Prawie 20 lat temu w odcinku The Itchy & Scratchy & Poochie Show Homer Simpson dowiedział się, że to bardzo duży wysiłek dla nadgarstków animatorów i mało kto to robi. Jednak narzędzia do animacji nie stoją w miejscu i wczorajszy odcinek popularnego serialu animowanego był w istocie animowany i emitowany w tym samym czasie. Postać Homera odpowiadała na pytania zadawane przez widzów na Twitterze. Zespół ze studia Fox, produkującego serial, używał mającego niespełna rok programu Adobe Character Animator (instalowany razem z Adobe After…

Adobe zapowiada koniec Flasha i początek łatwego modelowania 3D

40
01.12.2015  •  Anna Rymsza

Do abonentów usługi Creative Cloud firmy Adobe dotarła kolejna aktualizacja. Co ciekawe, tym razem dostaliśmy także nowy program do modelowania postaci i zapowiedź ciekawej przyszłości. Zacznijmy od programu Fuse CC, którego darmową wersję podglądową znajdziecie w naszym katalogu dla Windowsa i Maców. Program ten ma wyjść naprzeciw grafikom i animatorom, którzy mają do czynienia z humanoidalnymi postaciami. W programie możemy złożyć ciało z różnych elementów (mamy kolekcję głów, kończyn i innych części ciała dla obojga płci), precyzyjnie je formując z pomocą pędzla lub zestawu parametrów.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.