Adobe After Effects CC Adobe After Effects CC 2020 (17.0.6)

Strona główna Mac Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program

Adobe to jedno z najlepszych, profesjonalnych narzędzi, przeznaczonych do tworzenia efektów specjalnych w filmach i animacji. Od niedawna towarzyszy mu moduł Character Animator, który pozwala łatwo animować przygotowane wcześniej, wektorowe postacie.

Program został wyposażony w narzędzia, które w połączeniu z setkami efektów i wtyczek dają praktycznie nieograniczone możliwości, jeżeli chodzi o modyfikacje barw, dodawanie dodatkowych elementów, montaż, czy renderowanie efektów specjalnych na filmach. Możliwości program ogranicza tylko wyobraźnia użytkownika.

After Effectsa można z powodzeniem wykorzystywać do tworzenia wskaźników i napisów, poprawy kolorytu filmów, podkładania elementów do materiałów nagranych na egreenscreenie, usuwania fragmentów obrazu, renderowania efektów wolumetrycznych czy składania całych czołówek do programów bądź animacji. Kolejną zaletą edytora After Effects jest integracja z innymi produktami firmy Adobe, w tym Illustrator, Photoshop, Premiere Pro, Encore, oraz firm trzecich.

Uwaga!

1. Wersja testowa dostępna jest tylko w angielskiej wersji językowej.

2. Pobieranie programu odbywa się za pośrednictwem menedżera pobierania Adobe i wymaga założenia konta w usłudze Creative Cloud.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!