Adobe CC Cleaner Adobe CC Cleaner

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Narzędzie Creative Cloud Cleaner służy do rozwiązywania problemów z programami firmy Adobe. Pozwala ono usunąć wszystkie dane instalacji programów Creative Cloud lub Creative Suite, które mogą być uszkodzone lub wywoływać problemy z nową instalacją. Na wszelki wypadek warto też skorzystać z niego po zakończeniu okresu próbnego programów Adobe.

Narzędzie Adobe Creative Cloud (CC) Cleaner może pomóc w przypadku problemów z instalacją aplikacji Creative Cloud, Creative Suite (CS3-CS6), Photoshop Elements lub Adobe Premiere Elements. Ponadto jeśli użytkownik nie może połączyć się z serwerami Adobe, Cleaner naprawi problemy występujące w plikach hostów, które blokują dostęp do serwerów Adobe.

Przed uruchomieniem Adobe CC Cleanera należy odinstalować programy z użyciem Creative Cloud Uninstallera i dla pewności uruchomić ponownie komputer. Kolejny krok to uruchomienie skryptu i zaakceptowanie licencji. Z menu należy wybrać aplikacje do usunięcia i potwierdzić polecenie. Program zapisze wynik operacji w pliku Adobe Creative Cloud Cleaner Tool.log. Po zakończeniu operacji także warto ponownie uruchomić komputer.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!