r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe Digital Editions 3.0

Strona główna Mac Biuro Przeglądarki dokumentów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Adobe Digital Editions to wygodny i prosty czytnik książek elektronicznych w formatach PFD/A i EPUB, także z zabezpieczeniem DRM.

Program jest lekki i praktyczny. Posiadane e-booki można dodać do biblioteki i posortować na różnych wirtualnych półkach. Podczas czytania można włączyć tryb pełnoekranowy, wybrać rozmiar tekstu lub powiększenie strony. Ponadto można wyświetlić spis treści, co ułatwia nawigację, przeszukiwać książki bądź przechodzić do konkretnej strony.

r   e   k   l   a   m   a

Program pozwala zapisywać zakładki i zaznaczone cytaty, a także dodawać notatki w określonych miejscach i przypisywać je do zaznaczonych fragmentów tekstu.

Program jest kompatybilny z VoiceOver.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.