Adobe Photoshop Express Adobe Photoshop Express 3.4.8.0

Strona główna Windows Grafika Tworzenie i edycja grafiki rastrowej
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Adobe Photoshop Express to nieco ograniczona, ale udostępniona bezpłatnie dla użytkowników Windowsa 10 wersja jednego z legendarnych programów do edycji fotografii. Dzięki niemu z powodzeniem przygotujemy zdjęcia do wydruku czy publikacji w serwisach społecznościowych.

Aplikacja oferuje zestaw podstawowych narzędzi, które doskonale sprawdzą się podczas amatorskiej obróbki zdjęć. Znajdziemy wśród nich funkcje przeznaczone do nakładania na obraz motywów kolorystycznych, kadrowania i obracania zdjęć o zadany kąt, manipulowanie takimi atrybutami jak ekspozycja, kontrast, podświetlenia, cienie, temperatura, odcień, jaskrawość czy nasycenie.

Adobe Photoshop Express oferuje także zestaw możliwych do wykorzystania efektów graficznych oraz funkcje wyostrzania i redukcji szumów (luminacji i kolorów). Nie zabrakło także narzędzi do usuwania efektu czerwonych oczu oraz zarządzania krawędziami.

Program charakteryzuje się bardzo prostą obsługą, na co wpływ ma z pewnością dopracowany interfejs graficzny oraz dostępność polskiej wersji językowej. Większość operacji obróbki opiera się na wyborze gotowego efektu i zarządzania jego intensywnością poprzez suwak. Dla amatorów przygotowano opcje autokorekty, która potrafi automatycznie dobrać dla konkretnej fotografii jak najlepsze ustawienia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!