r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe i McAfee w jednej drużynie

Strona główna Aktualności

Firmy McAfee i Adobe nawiązały współpracę partnerską, której celem jest wspólne dostarczanie „rozwiązań zapewniających bardziej wszechstronną ochronę”.

McAfee i Adobe zaoferują zintegrowane rozwiązanie do zapobiegania utracie danych (ang. Data Loss Prevention — DLP) oraz cyfrowego zarządzania prawami w przedsiębiorstwach (Enterprise Digital Rights Management — E-DRM). Rozwiązanie ma pozwolić na wykorzystanie klasyfikacji danych do automatycznej kontroli dostępu do informacji niejawnych.

Wraz z nawiązaniem współpracy, na stronach pobierania bezpłatnego oprogramowania Adobe (Adobe Reader, Adobe Flash), pojawił się bezpłatny skaner antywirusowy McAfee, do którego zainstalowania pobierający aplikacje Adobe są zachęcani. Po skanowaniu użytkownik będzie zachęcany przez program do zakupu oprogramowania zabezpieczającego McAfee.

r   e   k   l   a   m   a

Więcej informacji na temat współpracy pomiędzy Adobe i McAfee przedstawiciele firm podadzą podczas konferencji bezpieczeństwa FOCUS 09 organizowanej przez McAfee, która odbędzie się w dniach 6 - 9 października.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.