AeroAdmin AeroAdmin 4.7.3405

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia administracyjne i internetowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AeroAdmin to darmowe i proste w obsłudze narzędzie, które pozwala na zdalne korzystanie z komputera.

Program nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika, który nawet nie musi instalować i konfigurować ustawień aplikacji. Wystarczy ją pobrać i uruchomić, a następnie wpisać w odpowiednim oknie ID/IP klienta, wybrać tryb połączenia (zdalne sterowanie, tylko do odczytu lub menadżer plików) i kliknąć przycisk "nawiąż połączenie".

Należy zwrócić uwagę na obecność dodatkowej funkcji, która umożliwia określenie praw dla poszczególnych użytkowników, którzy chcą połączyć się z naszym pecetem. W specjalnym oknie AeroAdmina możemy dodać konta dla poszczególnych osób, nadając im hasło i liczne uprawnienia bądź ograniczenia. Do wyboru są: podgląd ekranu, zdalne sterowanie, menadżer plików, synchronizacja schowka i opcja, dzięki której zdalny administrator może zmieniać prawa dostępu.

Wszystkie połączenia są bezpieczne, gdyż AeroAdmin wykorzystuje szyfrowanie AES + RSA, więc użytkownicy nie muszą obawiać się, że udostępniane przez nich dane zostaną przechwycone przez niepowołane osoby.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!