r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AeroShot 1.3.2

Strona główna Windows Grafika Przechwytywanie obrazu
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AeroShot to prosta aplikacja przeznaczona do wykonywania zrzutów ekranów programów uruchomionych w systemie Windows.

Najważniejszą cechą programu jest umiejętność przechwytywania okien w stylu Aero i zapisywania ich w formacie PNG z opcją przeźroczystości. Program po uruchomieniu automatycznie wykrywa uruchomione okna i wyświetla ich pełną listę. By wykonać zrzut okna wystarczy wybrać odpowiednią nazwę i kliknąć w przycisk "Capture Screenshoot".

Opcji konfiguracyjnych w programie AeroShot nie znajdziemy wiele. Narzędzie oferuje m. in. funkcje automatycznej zmiany rozmiaru okna (w przypadku gdy okno oferuje możliwość zmiany rozmiaru), możliwość zdefiniowania domyślnego zapisu screenshotów czy ustawienia zdefiniowanego tła (przeźroczysta szachownica o dowolnym rozmiarze, wypełnienie kolorem). Dodatkowo AeroShot pozwala na generowanie zrzutów ekranu okien, nad którymi znajduje się aktualnie kursor systemowy.

Uwaga!

  • Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
walgav   16 #4 19.06.2015 17:38

greenshot i tak wymiata

  #3 22.05.2013 17:13

Zainstaluj net.frameforka 4.0

StarterX4   11 #2 15.04.2013 19:36

U mnie na Windows XP gdy uruchomię instalator pokazuje się "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0x000135). Kliknij przycisk OK, Aby zakończyć aplikację." Co robić????

  #1 18.03.2013 23:16

To powinno byc zamiast systemowego Alt + PrtSrc ;D

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.