AeroShot 1.3.2

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AeroShot to prosta aplikacja przeznaczona do wykonywania zrzutów ekranów programów uruchomionych w systemie Windows.

Najważniejszą cechą programu jest umiejętność przechwytywania okien w stylu Aero i zapisywania ich w formacie PNG z opcją przeźroczystości. Program po uruchomieniu automatycznie wykrywa uruchomione okna i wyświetla ich pełną listę. By wykonać zrzut okna wystarczy wybrać odpowiednią nazwę i kliknąć w przycisk "Capture Screenshoot".

Opcji konfiguracyjnych w programie AeroShot nie znajdziemy wiele. Narzędzie oferuje m. in. funkcje automatycznej zmiany rozmiaru okna (w przypadku gdy okno oferuje możliwość zmiany rozmiaru), możliwość zdefiniowania domyślnego zapisu screenshotów czy ustawienia zdefiniowanego tła (przeźroczysta szachownica o dowolnym rozmiarze, wypełnienie kolorem). Dodatkowo AeroShot pozwala na generowanie zrzutów ekranu okien, nad którymi znajduje się aktualnie kursor systemowy.

Uwaga!

  • Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!