AgentUbezpieczeniowy.com 1.1.63

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Aplikacja przeznaczona do organizowania codziennej pracy agentów ubezpieczeniowych.

AgentUbezpieczeniowy.com umożliwia na prowadzenie bazy klientów (informacje o polisach, funduszach inwestycyjnych, kredytach, relacjach między klientami), import danych o klientach i polisach z pliku CSV, wymianę danych dotyczących klientów z innymi agentami, wysyłanie maili do wybranych klientów (np z danej kategorii, albo mających np. OFE) bez potrzeby przepisywania adresów e-mail do programu pocztowego. Rozbudowany kalendarz przypominania o spotkaniach, rocznicach polis oraz innych wydarzeniach w postaci komunikatów znanych z komunikatorów internetowych.

Dodatkowo bardzo przydatną funkcją programu jest przenoszenie informacji o klientach na telefon komórkowy lub urządzenie PocketPC sprawiając, że dane zawsze są pod ręką. Program umożliwia też dzwonienie do klientów wpisanych do niego poprzez program SKYPE (wystarczy kliknąć na wybrany numer telefonu przy kliencie, aby rozpocząć rozmowę).

Uwaga!

1. Program wymaga zainstalowanego w systemie .NET Framework 2.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework 2.0 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki.

2. Jeżeli na komputerze nie jest zainstalowany .NET 2.0, jego instalacja zostanie uruchomiona pod koniec pracy instalatora.

3. Wersja bezpłatna posiada ograniczenie do wprowadzenia 50 klientów do bazy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Darmowy
Słaba funcjonalność
ocena użytkownika
24.09.2016 11:33 • Recenzja do wersji 1.1.63

Mój znajomy używał jednego z niżej wymienionych programów i z niego zrezygnował dlaczego? proste program nie miał prawie nic brak rozbudowanych polis np.: możliwość dzielenia na ryzyka, brak działań na kliencie, brak rozliczeń z TU brak raportów w sumie miał prostą bazę polis i klientów czyli to co mógł zrobić w excelu :)
Jak ja wybierałem program to testowałem z 4-5 produktów ostatecznie wybrałem ich http://chestercrm.pl
Program jakiego szukałem musiał mieć na pewno bazę polis, klientów, pojazdów. Możliwość automatycznego powiadamiania klienta o kończącej się racie polisy, przeglądzie czy też samej polisy. Dodatkowo bardzo mi zależało żebym mógł dla obecnej mojej bazy w sumie 3000 klientów wysyłać kampanie o nowych produktach to też dostałem. Wisienką na torcie jest dla mnie aplikacja mobilna dzięki której mogę bezpośrednio wysłać zdjęcie auta dla ubezpieczenia AC z telefonu do systemu. Wszystko bez zgrywania na komputer, bez kabli i co najważniejsza szybko :)