AirDroid 3.6.3.0

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AirDroid to niewielka aplikacja, która pozwala na zdalną komunikację z urządzeniami z systemem Android. Dzięki niej jesteśmy w stanie szybko przesyłać pliki na telefony i tablety działające w ramach tej samej sieci, a także odbierać wszystkie powiadomienia na ekranie komputera.

W celu skorzystania z aplikacji konieczne jest jej zainstalowanie na urządzeniu z systemem Android, a także komputerze. Następnie użytkownik musi zalogować się do swojego konta AirDroid. Po przeprowadzeniu tej operacji może zdalnie sterować tabletem lub smartfonem: program pozwala na szybkie wysyłanie plików, wyświetlanie powiadomień z urządzeń mobilnych, ale również przeglądanie listy wysłanych wiadomości i wysyłanie nowych. Problemu nie stanowi przeglądanie listy połączeń i kontaktów zapisanych w urządzeniu.

W przypadku urządzeń zrootowanych użytkownicy mogą korzystać z jeszcze jednej wygodnej funkcji, jaką jest AirMirror – dzięki niej program wyświetla to samo, co znajduje się na ekranie telefonu i pozwala na sterowanie nim z poziomu komputera. Oprócz tego AirDroid oferuje widget na pulpicie, który ułatwia przesyłanie plików i wyszukiwanie innych urządzeń. Program integruje się dodatkowo z systemowym menu kontekstowym, dzięki czemu wysyłanie danych można wykonać bezpośrednio przy jego użyciu.

Uwaga: producent udostępnia aplikację za darmo, niemniej połączyć z niż można co najwyżej dwa urządzenia. Aby skorzystać z większej ich liczby w tym samym czasie, konieczne jest wykupienie wersji płatnej. Wersja darmowa ogranicza także transfer internetowy do 200 MB na każde 15 dni. W przypadku połączeń Wi-Fi transfer jest nielimitowany.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Kane_the_black   2 #6 09.03.2018 09:34

Na 5 komentarzy - 4 to spam? Dokladnie tak to tu wyglada. Normalnie wasz szef powinien was na zbity pysk wywalic za taka slaba robote. DP to nie jest jakis Onet czy inna Interia ze mozna tak ludziom kity wciskac w pseudokomentach. Chce tu jasno podkreslic - nie oceniam jakosci programu Airmore. Byc moze jest naprawde dobrym programem, ale tak nachalna i prostacka reklama to sami sobie pod gore robicie......no chyba ze wam placa "od sztuki".....Zamiast wciskac sie drzwiami i oknami to zgloscie program do oceny i oficjalnie niech tu sobie bedzie, a nie takie zalosne techniki rodem z gimbazy

cameleon06   8 #5 04.09.2017 21:44

Hejka , Do tej pory używam AirMore i nie zamierzam zmieniać. Jedyne co trzeba czasem zrobić to sprawdzać w komórce po ładowaniu baterii czy nie wyłączyło się WiFi . Moim zdaniem AirMore to bezapelacyjnie najlepsza aplikacja . Pozdrawiam całą tutejszą trójkę komentatorów - użytkowników AirMore :)

netis   6 #4 01.01.2017 21:40

@ jane@apowersoft.com (niezalogowany):
Zainstalowałem Airmore i jestem bardzo zadowolony. Prosty, czytelny i ma wszystko co niezbędne jak dla mnie. Można pisać SMSy, edytować kontakty, kopiować pliki (z exploratora działa przeciąganie), przeglądać zdjęcia. Wszystko przez interfejs webowy. Bez zakładania konta, tak jak kiedyś było w Airdroidzie.

  #3 09.10.2016 12:50

To jest także to, co można dostać https://airmore.com/pl/

cameleon06   8 #2 12.06.2016 13:13

Ja używam całkowicie darmowej aplikacji AirMore i w komputerze i Androidzie . Wcale nie muszę się rejestrować ani logować. Otwieram w wyszukiwarce stronę AirMore i w Androidzie apkę . Na monitorze pojawia się okienko z kodem kreskowym i akceptacją połączenia. Przybliżam telefon do kodu i skanuję. Za chwilę pojawia się zawartość aplikacji na monitorze i kolorowy licznik ile miejsca zajmują pliki w telefonie. Wybieram na przykład " zdjęcia " do pobrania na telefon lub odwrotnie i klikam na odpowiednią ikonkę w panelu na monitorze. Nie potrzeba żadnego kabla usb , jak kiedyś musiałem. Bardzo fajna aplikacja. Polecam

macaleks   14 #1 13.09.2015 21:25

Pobrałem.Zainstalowałem.Otworzyłem.Konfiguracja .Synchron.Wkleiłem na Facebook.Odinstalowałem.Normalnie działa jak trzeba.Jak potrzebuje otwieram z Facebooka i gra gitara.
http://prntscr.com/8fyk3j
http://prntscr.com/8fym1t

Autor edytował komentarz.