r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AirDroid 3.4.2.0

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AirDroid to niewielka aplikacja, która pozwala na zdalną komunikację z urządzeniami z systemem Android. Dzięki niej jesteśmy w stanie szybko przesyłać pliki na telefony i tablety działające w ramach tej samej sieci, a także odbierać wszystkie powiadomienia na ekranie komputera.

W celu skorzystania z aplikacji konieczne jest jej zainstalowanie na urządzeniu z systemem Android, a także komputerze. Następnie użytkownik musi zalogować się do swojego konta AirDroid. Po przeprowadzeniu tej operacji może zdalnie sterować tabletem lub smartfonem: program pozwala na szybkie wysyłanie plików, wyświetlanie powiadomień z urządzeń mobilnych, ale również przeglądanie listy wysłanych wiadomości i wysyłanie nowych. Problemu nie stanowi przeglądanie listy połączeń i kontaktów zapisanych w urządzeniu.

r   e   k   l   a   m   a

W przypadku urządzeń zrootowanych użytkownicy mogą korzystać z jeszcze jednej wygodnej funkcji, jaką jest AirMirror – dzięki niej program wyświetla to samo, co znajduje się na ekranie telefonu i pozwala na sterowanie nim z poziomu komputera. Oprócz tego AirDroid oferuje widget na pulpicie, który ułatwia przesyłanie plików i wyszukiwanie innych urządzeń. Program integruje się dodatkowo z systemowym menu kontekstowym, dzięki czemu wysyłanie danych można wykonać bezpośrednio przy jego użyciu.

Uwaga: producent udostępnia aplikację za darmo, niemniej połączyć z niż można co najwyżej dwa urządzenia. Aby skorzystać z większej ich liczby w tym samym czasie, konieczne jest wykupienie wersji płatnej. Wersja darmowa ogranicza także transfer internetowy do 200 MB na każde 15 dni. W przypadku połączeń Wi-Fi transfer jest nielimitowany.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Synchronizacja Androida z Windowsem: dostępne metody i konfiguracja

21
OPROGRAMOWANIE 14.11.2017 | Oskar Ziomek

Synchronizacja plików i powiadomień pomiędzy smartfonem z Androidem a komputerem to ułatwienie w pracy dla każdego, kto na co dzień spędza dużo czasu przed ekranem. Ponieważ każdy ma inne wymagania i oczekiwania, nie ma przy tym jednego i bezapelacyjnie najlepszego rozwiązania. Dlatego też postanowiliśmy w jednym miejscu przedstawić pokrótce możliwości oraz sposób, w jaki można skonfigurować tego typu synchronizację z wykorzystaniem dwóch, naszym zdaniem, godnych uwagi narzędzi: programów Pushbullet oraz AirDroid, choć nie zabraknie również słowa o Continue on PC w Windows. Pushbullet…

AirDroid staje się jeszcze wygodniejszy dzięki desktopowemu widgetowi

10
OPROGRAMOWANIE 03.08.2015 | Łukasz Tkacz

AirDroid to przykład aplikacji, która z pozorów wydaje się bardzo niewielka i prosta, a która przydaje się bardzo często. To właśnie dzięki niej możemy szybko przesyłać pliki do urządzeń z systemem Android, ale na tym możliwości się nie kończą. Właśnie pojawiła się nowa wersja, która znacznie zwiększa wygodę integracji z komputerami. Zapewne nie wszyscy o tym wiedzą, ale AirDroid oferuje od jakiegoś czasu wersję nie tylko dla Androida, ale także dla systemu Windows. Ta druga pozwala na zdalną komunikację z mobilnymi urządzeniami nie poprzez przeglądarkę, jak ma to miejsce w przypadku…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
cameleon06   8 #5 04.09.2017 21:44

Hejka , Do tej pory używam AirMore i nie zamierzam zmieniać. Jedyne co trzeba czasem zrobić to sprawdzać w komórce po ładowaniu baterii czy nie wyłączyło się WiFi . Moim zdaniem AirMore to bezapelacyjnie najlepsza aplikacja . Pozdrawiam całą tutejszą trójkę komentatorów - użytkowników AirMore :)

netis   6 #4 01.01.2017 21:40

@ jane@apowersoft.com (niezalogowany):
Zainstalowałem Airmore i jestem bardzo zadowolony. Prosty, czytelny i ma wszystko co niezbędne jak dla mnie. Można pisać SMSy, edytować kontakty, kopiować pliki (z exploratora działa przeciąganie), przeglądać zdjęcia. Wszystko przez interfejs webowy. Bez zakładania konta, tak jak kiedyś było w Airdroidzie.

  #3 09.10.2016 12:50

To jest także to, co można dostać https://airmore.com/pl/

cameleon06   8 #2 12.06.2016 13:13

Ja używam całkowicie darmowej aplikacji AirMore i w komputerze i Androidzie . Wcale nie muszę się rejestrować ani logować. Otwieram w wyszukiwarce stronę AirMore i w Androidzie apkę . Na monitorze pojawia się okienko z kodem kreskowym i akceptacją połączenia. Przybliżam telefon do kodu i skanuję. Za chwilę pojawia się zawartość aplikacji na monitorze i kolorowy licznik ile miejsca zajmują pliki w telefonie. Wybieram na przykład " zdjęcia " do pobrania na telefon lub odwrotnie i klikam na odpowiednią ikonkę w panelu na monitorze. Nie potrzeba żadnego kabla usb , jak kiedyś musiałem. Bardzo fajna aplikacja. Polecam

macaleks   14 #1 13.09.2015 21:25

Pobrałem.Zainstalowałem.Otworzyłem.Konfiguracja .Synchron.Wkleiłem na Facebook.Odinstalowałem.Normalnie działa jak trzeba.Jak potrzebuje otwieram z Facebooka i gra gitara.
http://prntscr.com/8fyk3j
http://prntscr.com/8fym1t

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.